Dagplanning van

  • Datum 20/06/2022 - 25/06/2022
  • Aantal inschrijvingen 70
  • Week 25
  • Adres Vierwegstraat 194
    8800 Roeselare
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Declercq Gauthier - P300
Lefevere Guillaume - P300
7/6 - 6/7 - 10/7
09:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Broux Marchiel - P300
Lammertijn Kevin - P300
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Logie Bruno - P200
Simoens Jens - P200
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Maes Thomas - P100
Staes Lucas - P200
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dewulf Giani - P100
Vanderstraeten Anthony - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Depoortere Cas - P100
Naert Davy - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Allegaert Mathias - P300
Vandewiele Emile - P300
7/6 - 6/7 - 10/7
10:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Sabbe Nelis - P300
Ternest Michel - P300
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Titeca Remi - P200
Vercaempt Henri - P200
Winnaar
De Kee Arne - P200
Verbeure Loic - P200
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Defour Louis - P100
Remmery Lodewijk - P100
6/7 - 7/6 - 10/7
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vansteenkiste Lewis - P100
Vercruysse Carl - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Goddeeris Simon - P400
Van Rijckeghem Gauthier - P400
6/1 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Desmedt Gregory - P300
Dhuyvetter Karl - P400
6/2 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Denolf Michiel - P400
Werbrouck Elewin - P400
Winnaar
Bogaert Henri - P400
Rosseel Otto - P400
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Demeulemeester Kris - P400
Vandenberghe Arne - P400
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Collier David - P500
Desmet Tom - P500
6/3 - 2/6 - 10/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Lycke Arno - P500
Vandendriessche Gaetan - P500
6/4 - 6/4