Dagplanning van

  • Datum 28/03/2022 - 02/04/2022
  • Aantal inschrijvingen 50 / 52
  • Week 13
  • Adres Tennisstraat 3
    3300 Tienen
  • Gewest Vlaams-Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beutels William - P100
Tonnet Kim - P100
6/1 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Loos Brecht - P100
Vandenrijt Mathias - P100
7/6 (0) - 7/6 (0)
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Meervis Bert - P100
Reniers Gunther - P100
7/6 (0) - 7/6 (0)
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deldime Mathias - P100
Mollu Glenn - P100
6/0 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jacobs Dries - P100
Thomas Christophe - P100
7/6 (0) - 7/6 (0)
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Alen Tamara - P100
Guelinckx Sarah - P100
7/6 (9) - 6/3
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Doyen Frederik - P100
Vandeput Joris - P100
6/2 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dereze Lieve - P100
Tonnet Evelien - P100
3/6 - 6/3 - 10/8
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Peeters Michaël - P100
Spruyt Jelle - P100
6/1 - 7/5
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bohyn Laura - P200
Vanderschelde Koen - P300
4/6 - 7/5 - 10/7
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Schrijvers Laura - P300
Stifkens Jan - P300
6/1 - 6/3
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Vanderspikken Lotte - P300
Groven Bert - P200
6/2 - 7/6 (3)
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Van Mol Tom - P200
Verhaegen Koen - P300
Goyvaerts Kevin - P200
Nijs Marc - P300
6/2 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Raymaekers Matthias - P300
Smets Enzo - P300
7/6 (0) - 7/6 (0)
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Dewallens Steven - P300
Hakir Matthias - P300
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Henderickx Joris - P300
Van Baelen Jef - P300
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Mol Tom - P200
Verhaegen Koen - P300
6/1 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Soberon Joshua - P300
Van Leuven Jonas - P300
6/7 (5) - 6/1 - 10/6