Dagplanning van

  • Datum 08/08/2022 - 14/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 59
  • Week 32
  • Adres Triphon De Smetstraat 5
    9140 Temse
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Pauw Nika - P100
Stremus Eline - P100
Hoste Tessa - P100
Janssens Annick - P100
6/4 - 6/3
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ghewy Sofie - P100
Lambrechts Kelly - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beirnaert Bo - P100
Van Hecke Manon - P50
6/1 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Pauw Nika - P100
Stremus Eline - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Moens Kim - P50
Troch Klaartje - P100
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Mariën Lennart - P200
Wettinck Gilles - P200
7/5 - 7/5
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Brandt Robby - P200
Vanderstappen Philippe - P200
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De muylder Jonathan - P200
Van Breedam Kevin - P200
7/5 - 7/5
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Haene Christoph - P200
Leeman Pascal - P200
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 D'hondt Cédric - P200
Van Sikkelerus Noah - P200
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Everaert Bart - P200
Van Mingeroet Thias - P200
6/1 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van De Ginste Nicolas - P100
Vandeputte Benoit - P200
6/3 - 6/3
17:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Vanderstappen Amber - P300
Vanderstappen Philippe - P200
6/2 - 6/1
17:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Carlier Ine - P300
Van De Winkel Arne - P300
6/2 - 6/1
17:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Depooter Ann - P300
Schoepen Kris - P300
De Breuck Zoë - P300
Van Biesen Jaimy - P300
6/2 - 6/1