Dagplanning van

  • Datum 22/08/2022 - 28/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 126
  • Week 34
  • Adres Terlaemen 4
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Driesen Vital - P200
Olaerts Frank - P200
Winnaar
Buvens Kris - P200
Cultiaux Svein - P200
6/3 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Soors Patrick - P200
Voet Marijn - P200
Bollen Kristof - P200
Cirafici Giovanni - P200
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Paulissen David - P200
Willems Maarten - P200
Winnaar
Damen Niels - P100
De Coster Rob - P200
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Neuskens Toon - P100
Vandebril Paul - P200
Winnaar
Moesen Herwig - P200
Willems Jo - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Juvijns Ilse - P200
Verboven Han - P200
Clauw Cindy - P100
Van De Haterd Steven - P200
6/2 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Cleiren Petra - P200
Timmers Kevin - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Damen Niels - P100
De Coster Rob - P200
Winnaar
Geutjens Stijn - P200
Loix Toon - P200
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Soors Patrick - P200
Voet Marijn - P200
Winnaar
Segers Jelle - P200
Yns Dominik - P200
6/3 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Milants Wouter - P200
Olislagers Willem - P200
Winnaar
Buvens Kris - P200
Cultiaux Svein - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Loos Brecht - P200
Truyers Oje - P100
Winnaar
Moesen Herwig - P200
Willems Jo - P200
6/4 - 7/5
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Meertens Jeff - P100
Petry Marijn - P100
Franssen Dirk - P100
Vanderfeesten David - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Janssis Tom - P100
Moors Nick - P100
Beckers Ben - P100
Michiels Frederick - P100
6/3 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Hu Liyang - P100
Stevens Yannick - P100
Elsen Gunther - P100
Vandezande Günther - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Angiolini Mirco - P100
Celen Brecht - P100
6/2 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bessemans Koen - P100
Buys Dennis - P100
6/1 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Gofflo Kris - P100
Keunen Davy - P100
Broos Daan - P100
Jacobs Ken - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Noe Ann - P100
Schreurs Miet - P100
6/2 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Plancke Gisele - P100
Put Ellen - P100
6/1 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ceyssens Gerd - P100
Hollanders Leen - P100
6/3 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Appeltans Paulien - P100
Swennen Greetje - P100
7/5 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Daems Senne - P400
Oeijen Gunther - P400
6/3 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Rutten Bram - P700
Vanluydt Jeroen - P700
6/1 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Thijs Mathieu - P700
Wijgaerts Siemen - P700
6/2 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Gillet Jean-Marc - P300
Vanduren Michiel - P400
4/6 - 6/0 - 10/7
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Snyers Jari - P200
Van In Sam - P300
6/4 - 4/6 - 11/9