Dagplanning van

  • Datum 13/06/2022 - 19/06/2022
  • Aantal inschrijvingen 79 / 80
  • Week 24
  • Adres Spikstraat 18 A
    3111 Wezemaal
  • Gewest Vlaams-Brabant
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Bruls Jelle - P100
Tempels Kjell - P200
Geerts Jochen - P200
Leyers Yves - P200
6/1 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Daems Cédric - P100
Michiels Tijs - P200
6/1 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Claes Arno - P200
Lariviere Tuur - P200
Molenberghs Jarno - P100
Wilmssen Stephan - P200
6/3 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Denteneer Sam - P200
Haeldermans Jeroen - P200
Winnaar
Bruls Jelle - P100
Tempels Kjell - P200
6/4 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Buedts Pieter - P200
Tack Mattias - P100
6/3 - 6/2
13:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Claes Arno - P200
Lariviere Tuur - P200
Bonckaert Terry - P200
Nguyen Kendrick - P200
7/5 - 6/0
14:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Wachter Linde - P100
De Wachter Wim - P100
6/2 - 6/1
14:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Warners Aukje - P50
Eyers Barry - P100
6/2 - 6/2
14:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Bruls Jelle - P100
Tempels Kjell - P200
Claes Arno - P200
Lariviere Tuur - P200
6/2 - 6/0
14:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Snoeks Loran - P100
Claes Daan - P100
6/2 - 6/1
14:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 RAYé Tineke - P50
Verbeek David - P100
6/2 - 6/1
15:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Den Haese Chloé - P100
De Vogelaer Joren - P100
6/3 - 6/0
15:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Fremau Katty - P100
Van nerum Bert - P100
6/3 - 6/3
17:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Quaethoven Dorien - P50
Demol Steve - P100
7/5 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Depauw Robby - P400
Segers Eric - P400
5/7 - 6/2 - 10/6
17:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Van Overbeke Pieter - P400
Vleminckx Roel - P400
7/6 - 3/6 - 13/11
18:15 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Van Acker Jochen - P400
Vander Elst Simon - P400
7/5 - 6/0