Dagplanning van

  • Datum 08/08/2022 - 14/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 93
  • Week 32
  • Adres Tillegemstraat 55
    8200 Sint-Michiels
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Den Broucke Caroline - P200
Vervaet Astrid - P200
6/4 - 6/4
09:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Peeters Ann - P200
Verleye Ann - P200
7/6 - 7/6
09:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Schelpe An - P50
Van Eeghem Jo - P100
Cattoor Kyana - P100
Deruyck Bram - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
09:45 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Plovier Astrid - P200
Vandycke Carine - P200
Winnaar
Devos Barbara - P200
Staes Suzan - P100
6/2 - 6/1
09:45 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Degryse Linsey - P200
Roets Elise - P200
6/3 - 6/2
09:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Smul Romina - P50
Haesen Wim - P100
6/0 - 6/0
09:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Rabaeys Ellen - P50
Vander Plaetse Bert - P100
6/4 - 6/3
10:30 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Grymonprez Lisa - P200
Logghe Kathleen - P200
7/6 (4) - 6/4
10:30 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Schelpe An - P50
Van Eeghem Jo - P100
0/6 - 6/4 - 10/4
10:30 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanbelleghem Annelies - P50
Hanssens Steven - P100
6/3 - 6/4
10:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Denolf Cedric - P400
Doize Simon - P400
6/2 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Bourdeaud'hui Wesly - P400
Rogier Robby - P300
7/6 - 7/6
11:15 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Seurynck Sven - P400
Verlet Benjamin - P400
6/1 - 6/4
11:15 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400
Winnaar
Deboel Jarne - P400
Spies Finn - P400
Stellamans Tom - P400
Vertommen Oscar - P300
7/6 - 6/7 - 10/7
11:45 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Sinnaeve Fran - P200
Vandamme Tine - P200
Winnaar
Devos Barbara - P200
Staes Suzan - P100
6/2 - 7/6 (4)
11:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Decock Eline - P100
Vanpoucke Kristof - P100
6/2 - 1/6 - 10/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Pille Achiel - P400
Vanden Bussche Jarne - P400
6/3 - 2/6 - 10/8
13:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Smet Anouschka - P200
Rosseel Juanita - P200
Winnaar
Devos Barbara - P200
Staes Suzan - P100
7/6 (2) - 6/7 (2) - 10/8
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jonckheere Marieke - P100
Struye Els - P50
6/4 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cools Annik - P100
Vandepoel Evelyn - P100
6/3 - 6/2
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Clement Emma - P50
Vercruysse Ilse - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Note Julie - P100
Van Vooren Veerle - P100
6/4 - 6/4
14:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Derynck Sofie - P50
Haemers Nathalie - P100
6/1 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Deboel Jarne - P400
Spies Finn - P400
6/1 - 6/4
14:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Robert Tom - P200
Vanthorre Yentl - P200
6/2 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Leu Nils - P200
Monbaliu Gregory - P200
7/6 - 7/6
15:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Lenaerts Jeroen - P200
Praat Kristof - P100
Winnaar
Taets Lars - P200
Tanaka Victor - P200
6/2 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Beernaert Tom - P200
Vanhoutte Benedict - P200
7/6 - 7/6