Dagplanning van

  • Datum 06/06/2022 - 12/06/2022
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 23
  • Adres Tillegemstraat 55
    8200 Sint-Michiels
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Cock Robine - P50
Olivier David - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hanseeuw Rani - P50
Snauwaert Simon - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Debussche Drieke - P100
Claeys Gucci - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Note Julie - P100
Beernaert Tom - P100
Flannery Amanda - P50
Vancoillie Kjell - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanluchene Marieke - P50
Martens August - P100
2/6 - 7/5 - 10/8
10:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Note Julie - P100
Beernaert Tom - P100
5/7 - 6/3 - 10/5
10:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 De Winter Lode - P300
Lammertijn Birgen - P400
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Dooremont Kjell - P400
Mannaert Kristof - P400
6/4 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Verhaege Veerle - P100
Decloedt Chuck - P100
6/2 - 6/0
11:15 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Goossens Jurgen - P400
Van Biesen Frederic - P400
6/2 - 6/1
11:15 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Derycke Bjorn - P400
Vanteghem Stijn - P400
7/6 (4) - 6/7 (4) - 10/4
12:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Callant Jeroen - P400
Carette Olivier - P400
7/5 - 2/6 - 14/12
12:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 De Vleeschouwer Manu - P400
Van Den Branden Sean - P400
7/6 (3) - 6/3
13:45 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 De Neve Jasper - P300
Vandriessche Tim - P400
6/3 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cattoor Annelies - P100
Vandenbroucke Christel - P100
6/2 - 6/1
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vandelanotte Celine - P100
Vandendorpe Nina - P100
Winnaar
Peeters Ann - P100
Verleye Ann - P100
6/2 - 6/1
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Flannery Amanda - P50
Jonckheere Els - P100
6/2 - 6/2
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Decramer Isabelle - P100
De Keyser Katrien - P100
7/6 (4) - 6/7 (4) - 10/7
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Meyer Tineke - P100
Serreyn Nathalie - P100
Winnaar
Peeters Ann - P100
Verleye Ann - P100
6/0 - 6/1
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Vijlder Emelie - P100
Van Parys Robin - P100
7/6 (4) - 6/7 (9) - 10/7
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Byl Laurens - P200
De Deyne Sander - P200
6/3 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Corte Axel - P200
Gheselle Sander - P100
6/4 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Guilini Sebastien - P100
Winnen Jago - P200
7/6 (4) - 6/7 (4) - 10/7
17:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Peeters Ann - P100
Verleye Ann - P100
6/3 - 3/6 - 10/7
18:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Carrein Brendan - P200
Depoorter Jordy - P200
6/2 - 6/1
18:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Boghmans Kevin - P200
Vanthorre Yentl - P200
6/3 - 6/0
19:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Staes Lucas - P200
Tyberghien Ward - P200
6/4 - 6/2