Dagplanning van

  • Datum 13/06/2022 - 19/06/2022
  • Aantal inschrijvingen 56
  • Week 24
  • Adres Sportlaan 22
    3582 Koersel
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Lemmens Jill - P300
Eerdekens Jochen - P300
6/2 - 6/2
09:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Vannerum Saartje - P200
Aerts Bjorn - P300
6/4 - 7/5
09:45 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Haegdorens Melies - P200
Celis Sigi - P300
6/1 - 7/5
09:45 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Vazquez Peralta Sandra - P300
Vaes Pieter - P300
7/6 (3) - 7/5
10:45 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Maes Eva - P300
Quintens Sanne - P300
6/3 - 7/6 (4)
10:45 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Goormans Christel - P300
Hox Valerie - P300
7/6 - 6/3
11:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lemmens Sacha - P100
Vanhove Nancy - P100
6/1 - 6/1
11:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kindermans An - P100
Peeters Christel - P100
6/3 - 6/3
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Clemens Daphne - P50
Vandevelde Keisha - P100
6/1 - 6/3
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cauwe Pierrette - P50
De Broe Sarah - P100
6/4 - 6/3
13:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Philips Michael - P200
Swinnen Jonas - P200
6/4 - 6/3
13:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Beerten Tom - P200
Bogaerts Peter - P200
Bartier Bart - P200
Put Kristof - P100
6/4 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Boosere Thibault - P200
Nelissen Maarten - P200
1/6 - 6/3 - 10/8
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Beerten Tom - P200
Bogaerts Peter - P200
7/5 - 6/4
14:45 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Paesen Domien - P400
Sole Yvann - P400
6/2 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Drieskens Michael - P400
Maes Nicolas - P400
6/2 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Huysmans Jorne - P400
Tullen Jorrit - P400
1/6 - 6/4 - 10/6
15:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400
Winnaar
Daniels Zeno - P400
Parent Johan - P400
Van Bulck Matthijs - P400
Verloo Sam - P400
6/3 - 7/5