Dagplanning van

  • Datum 05/09/2022 - 11/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 139
  • Week 36
  • Adres Dreefvelden 1
    2860 Sint-Katelijne-Waver
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Geboers Liesbeth - P50
Van Camp Manon - P50
6/2 - 6/1
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Huybrechts Stephanie - P50
Schelfaut Eva - P50
6/1 - 6/2
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Vermeulen Tiffany - P50
Wils Stefanie - P50
6/1 - 6/0
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Naer Merrilyn - P50
Van der List Esmée - P50
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Bastiaens Alex - P300
Stafleu Joris - P400
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Hoet Mattias - P300
Swinnen Stijn - P400
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Janssens Jimmy - P300
Konings Kristof - P400
Winnaar
Guns Jan - P300
Roelants David - P300
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Kempeneer Dario - P300
Schrooyen Olivier - P400
6/3 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Weyer Kjetil - P200
Naenen Chris - P200
6/1 - 6/0
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Peeters Johan - P200
Van Breedam Joeri - P200
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Troch Ronny - P100
Troch Tom - P200
6/1 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Mens Koen - P200
Vanthielen Ken - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
De Keyser Tom - P100
Segers Nick - P200
Gooris Sven - P100
Goudenhooft Olivier - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Cuypers Filip - P200
Van Everbroeck Manu - P200
6/2 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Cleymans Tom - P200
Vastenavondt Nico - P200
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Boterman Lars - P100
Geens Jamie - P200
Meylemans Erwin - P200
Sels Roger - P200
6/4 - 6/4