Dagplanning van

  • Datum 04/04/2022 - 10/04/2022
  • Aantal inschrijvingen 91
  • Week 14
  • Adres Zeepstraat 42
    3740 Bilzen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Kranzen Nele - P200
Mommen Sander - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Roman Pauline - P200
Bynens Stijn - P200
7/6 (4) - 7/5
10:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Schabregs Jill - P50
Antonacci Marciano - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vandermeeren Birthe - P50
Vandersmissen Brecht - P100
6/3 - 6/3
10:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vossen Silke - P50
Biesmans Jeroen - P100
6/1 - 6/4
10:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Raison Chiara - P50
Magdeleyns Kris - P100
6/3 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Ziembicki Karen - P200
Broux Ignace - P200
6/1 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vangeel Jolien - P100
Cultiaux Svein - P100
6/4 - 7/5
12:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Holtappels Christophe - P400
Snellings Koen - P400
6/3 - 6/3
12:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Hendrikx Robin - P300
Liebens Joris - P400
7/6 (5) - 7/6 (5)
13:15 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Berghs Geert - P400
Seurs Bert - P400
6/0 - 6/1
13:15 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Nelissen Christophe - P300
Soetaert Grisjo - P300
6/1 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Vocht Laurens - P500
Schils Thibauld - P500
Winnaar
Hansoul Jasper - P500
Ory Raf - P500
6/4 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bervoets Arno - P500
Caeyers Jasper - P500
6/3 - 7/5
14:15 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Hansoul Jasper - P500
Ory Raf - P500
Hulsmans Marnik - P400
Liebens Alexander - P400
6/1 - 6/1
15:30 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hansoul Jasper - P500
Ory Raf - P500
7/6 (2) - 6/2
15:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cerullo Stefano - P300
Vannueten Brecht - P300
6/3 - 6/3
15:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cuynen Frederik - P300
Kindt Benoit - P300
6/3 - 6/3
16:15 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Brepoels Timmy - P300
Missotten Olivier - P300
6/3 - 6/4
16:15 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Borgers Karl - P300
Wouters Kevin - P300
6/4 - 6/4
17:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Geerts Senne - P300
Meykens Thomas - P300
6/4 - 3/6 - 10/6
17:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Appeltans Frederic - P200
Vanlingen Kevin - P100
7/6 - 7/6
17:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Coenegrachts Kris - P200
Meertens Norbert - P200
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7
18:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Beuls Lennart - P100
Mercken Gregg - P200
6/1 - 6/2
18:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Goossens Jan 2 - P200
Palmaers Noel - P200
6/7 (3) - 6/4 - 10/6
18:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cultiaux Svein - P100
Oeyen Nick - P100
6/3 - 6/3
18:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanbrabant Koenraad - P100
Wyers Bart - P100
6/1 - 6/1
19:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Peters Marc - P200
Spelmans Kristof - P200
6/3 - 6/2
19:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Haest Wout - P100
Leysen Kobe - P100
6/0 - 7/6 (4)
19:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Martens Robbe - P100
Vanalken Maikel - P100
Winnaar
L'Ortye Ben - P100
Neven Peter - P100
6/4 - 6/2
20:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Steylaerts Robbie - P100
Vossen Senne - P100
Winnaar
L'Ortye Ben - P100
Neven Peter - P100
7/5 - 2/6 - 13/11