Dagplanning van

  • Datum 04/07/2022 - 10/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 88 / 96
  • Week 27
  • Adres Belsehei 2
    2440 Geel
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Boussu Kristien - P200
Duts Kenny - P200
Vos Elia - P100
Lommelen Wannes - P200
6/1 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vandermaesen Sofie - P100
Ooms Jelle - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Caeyers Denis - P100
Smeyers Jannes - P100
6/0 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Smets Bruno - P100
Vannuten Rik - P100
6/0 - 6/0
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Truyens Sanne - P200
Vanruysseveldt Robin - P100
6/0 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Boussu Kristien - P200
Duts Kenny - P200
6/1 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kempen Philip - P100
Vanderheyden Yenthel - P100
0/6 - 6/4 - 10/8
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Claes Luca - P100
Onsia Yorben - P100
6/0 - 6/2
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Smeyers Britt - P200
Van den Bossche Kristof - P200
6/3 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanbroekhoven Stijn - P100
Van Dam Rob - P100
6/0 - 6/3
13:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Nuyts Karin - P100
Geerts Michiel - P100
Lodewijckx Silke - P50
Garcia Perez Pedro - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Mollen Lotte - P50
Mollen Toon - P100
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Peeters Gert - P300
Smets Gunter - P300
Winnaar
Hens Steven - P300
Jansegers Tom - P300
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cuypers Sven - P300
Meeus Dimitri - P300
6/4 - 6/4
14:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Geuens Sofie - P100
Geysen Gert - P100
Nuyts Karin - P100
Geerts Michiel - P100
3/6 - 7/5 - 10/5
14:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ter Heide Carmen - P50
Claes Luca - P100
6/3 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Cantis Philip - P300
Van Elven Bert - P300
Winnaar
Hens Steven - P300
Jansegers Tom - P300
6/0 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Degeling Joeri - P300
Degeling Lenno - P200
6/4 - 6/7 (4) - 10/7
15:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Geuens Sofie - P100
Geysen Gert - P100
Cardeynaels Katrijn - P50
Goossens Jeroen - P100
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Hens Steven - P300
Jansegers Tom - P300
6/2 - 3/6 - 10/6
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Geysen Rob - P200
Ven Thomas - P200
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Delespaul Marijn - P200
Kelgtermans Siem - P200
6/0 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Bobon Yoram - P200
Van Loy Wim - P200
Lievens Kris - P200
Lommelen Stijn - P100
6/3 - 2/6 - 10/2
18:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Bobon Yoram - P200
Van Loy Wim - P200
Van Broekhoven Robin - P200
Van Roosbroeck Hannes - P200
6/3 - 6/4