Dagplanning van

  • Datum 11/08/2022 - 21/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 181 / 300
  • Week 33
  • Adres Neerhoflaan 22
    1780 Wemmel
  • Gewest Vlaams-Brabant
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Putseys Heidi - 3 ptn
Van Eycken Lies - 5 ptn
7/5 - 6/4
10:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Thyssens Tom - 5 ptn
Van Der Ghinst Jean - 3 ptn
7/5 - 3/6 - 10/8
13:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Hove Inge - 10 ptn
Van Humbeeck Vanessa - 10 ptn
Winnaar
Huart Deborah - 20 ptn
Waegeman Sieg - 10 ptn
6/1 - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Grave Valerie - 40 ptn
Maelfeyt Murielle - 35 ptn
Winnaar
Dieleman Kim - 45 ptn
Van Moer Daria - 35 ptn
3/6 - 6/1 - 10/5
13:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dirix Joke - 10 ptn
Hofmans Helga - 5 ptn
5/7 - 6/4 - 10/6
13:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Smeets Katia - 10 ptn
Flahou Guillaume - 3 ptn
6/1 - 5/2 opgave
13:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandermosten Christophe - 10 ptn
Van Houwe Frederic - 25 ptn
6/3 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Smet Jan - 10 ptn
Steenackers Erik - 15 ptn
Beuckelaers Tim - 15 ptn
Bohyn Johan - 15 ptn
4/6 - 6/3 - 10/6
15:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cockx Tancha - 50 ptn
Van Raemdonck Annelies - 10 ptn
Winnaar
Lybeer Elke - 20 ptn
Moerenhout Sharon - 35 ptn
6/2 - 7/5
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Huart Deborah - 20 ptn
Van Uytven Alain - 20 ptn
Winnaar
Smeets Katia - 10 ptn
Dreessen Tim - 40 ptn
6/3 - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van De Genachte Luna - 5 ptn
Kamal Wirtz - 3 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Leeuw Adriaan - 20 ptn
Slaghmuylder Mathieu - 65 ptn
4/6 - 6/2 - 10/5
15:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vallons Marc - 3 ptn
Wauters Gunnar - 10 ptn
7/6 (5) - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Roels Nathalie - 85 ptn
Van Hove Bruno - 50 ptn
Van Moer Daria - 35 ptn
Van Moer David - 90 ptn
4/6 - 6/2 - 11/9
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Dieleman Kim - 45 ptn
Appelmans Peter - 45 ptn
De Grave Valerie - 40 ptn
Flamen Patrick - 45 ptn
6/0 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Kelecom Maryke - 15 ptn
Clarembeau Romain - 10 ptn
6/1 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Fransen Ann - 3 ptn
De Smet Jan - 10 ptn
Nguyen Virginie - 5 ptn
Deweerdt Sergei - 5 ptn
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Beaumont Robin - 85 ptn
Katzarov Michael - 65 ptn
4/6 - 6/2 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ferrari Tanguy - 70 ptn
Van Den Borre Robin - 50 ptn
6/3 - 3/6 - 10/3