Dagplanning van

  • Datum 05/09/2022 - 11/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 80
  • Week 36
  • Adres Dwarslaan 7
    2050 Antwerpen
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Helssen Britt - P100
Verbert Tom - P200
Verstraete Christine - P200
Vercauteren Jonas - P100
6/2 - 6/2
09:30 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Verlinden Charlotte - P200
De Wit Tom - P100
6/4 - 6/3
09:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bruggeman Preben - P300
Vaes Rob - P200
6/4 - 6/4
09:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Vos Steven - P300
Van Heck Joris - P300
6/4 - 6/4
10:15 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Stuer Jolien - P200
Blommaert Jan - P200
Lyssens Danneboom Chloë - P200
Thys Werner - P100
6/2 - 6/1
10:15 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Nocker Femke - P100
Van Itterbeeck Sascha - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
10:15 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Mahieu Kay - P300
Van Vlierberghe Jonas - P200
Winnaar
Du Mont Ian - P300
Symons Andy - P300
6/4 - 6/4
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Stuer Jolien - P200
Blommaert Jan - P200
De Block Katrijn - P200
Cerpentier Peter - P100
6/0 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Helssen Britt - P100
Verbert Tom - P200
7/5 - 7/6 (5)
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Broeckaert Thomas - P300
Gielen Hannes - P300
Winnaar
Du Mont Ian - P300
Symons Andy - P300
6/4 - 3/6 - 10/7
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Gerven Fenno - P300
Van Gerven Jorne - P300
6/4 - 6/4
12:15 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Stuer Jolien - P200
Blommaert Jan - P200
Van Den Bempt Audrey - P200
Bolijn Herwin - P200
6/1 - 6/1
12:15 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Hendrickx Matthias - P300
Rutten Joppe - P300
Winnaar
Du Mont Ian - P300
Symons Andy - P300
6/4 - 4/6 - 11/9
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Roosen Ann - P50
Vermeiren Katya - P50
6/4 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cogghe Elke - P100
Helssen Pam - P100
7/6 (3) - 7/6 (3)
14:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Merckx Kristof - P100
Van Goethem Steven - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bal Arno - P100
Heeren Rob - P100
6/4 - 6/3
14:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Graef Karin - P100
Sassen Veerle - P100
6/3 - 6/2
14:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Kerf Cindy - P100
Schelfhout Ilse - P100
6/4 - 6/3
14:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Clerck David - P100
Janssens Luc - P100
6/2 - 6/1
14:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Braconnier Yves - P100
De Wit Tom - P100
7/6 (2) - 6/7 (2) - 10/7
15:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Guilmin Veronique - P100
Lefrere Danielle - P100
6/4 - 3/6 - 10/7
15:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Blommaert Tine - P100
Heyrman Annemie - P100
7/5 - 1/6 - 10/5
15:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Eycken Jeroen - P100
Van Cleemput Dennis - P100
6/2 - 6/0
15:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Peeters Renzo - P100
Van Puyvelde Thibo - P100
7/6 (5) - 6/1
16:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cooreman Farah - P100
Dierick Katja - P100
5/7 - 6/3 - 10/8
16:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bosman Kevin - P100
Van Laere Lorenzo - P100
6/1 - 7/5