Dagplanning van

  • Datum 03/09/2022 - 18/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 341 / 350
  • Week 37
  • Adres Broederspad 55/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bullen Viviane - 3 ptn
Neyskens Stefanie - 10 ptn
6/2 - 6/7 (1) - 10/6
09:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Engelen Gery - 3 ptn
Houdmont Anthony - 5 ptn
Winnaar
Suffeleers Hann - 3 ptn
Vanhove Roel - 5 ptn
6/4 - 2/6 - 10/7
11:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Boussu Nadine - 15 ptn
Hagelsteens Juline - 45 ptn
Cesar Valerie - 30 ptn
Schevernels Hanne - 25 ptn
4/6 - 6/3 - 10/6
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Pernet Nina - 15 ptn
Boelanders Ben - 40 ptn
Noens Jolien - 40 ptn
Bruyneel Glenn - 15 ptn
6/3 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Weytjens Valerie - 15 ptn
Marcoen Geoffry - 15 ptn
Vandeweyer Dorien - 25 ptn
Vanhees Joris - 3 ptn
5/7 - 6/4 - 10/5
11:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vanlingen Kim - 3 ptn
Bosmans Thibaut - 5 ptn
Swennen Greetje - 3 ptn
Vanspauwen Jurgen - 3 ptn
7/5 - 6/4
12:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cox Veronique - 15 ptn
Russo Sabrina - 15 ptn
6/2 - 6/0
12:30 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hulsmans Jefte - 70 ptn
Vitali Marco - 3 ptn
Winnaar
Loix Toon - 45 ptn
Toetenel Hans - 45 ptn
7/5 - 6/3
12:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Alen Jurgen - 15 ptn
Vanbrabant Jos - 10 ptn
Winnaar
Cuypers Kurt - 25 ptn
Thijs Jannis - 3 ptn
6/1 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Brems Janne - 50 ptn
Reykers Charlien - 70 ptn
Winnaar
Maex Amelie - 35 ptn
Vandeput An - 60 ptn
6/3 - 7/6 (4)
14:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Asnong Evi - 3 ptn
Susco Loriana - 3 ptn
Ulenaers Esther - 5 ptn
Vanlingen Kim - 3 ptn
1/6 - 6/4 - 10/8
14:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gijbels Mick - 10 ptn
Houben Jurgen - 5 ptn
Winnaar
Persoons Kevin - 10 ptn
Ramaekers Robby - 5 ptn
6/1 - 6/4
15:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ulenaers Esther - 5 ptn
Bosmans Thibaut - 5 ptn
Winnaar
Evens Iris - 3 ptn
Ramaekers Tim - 10 ptn
6/0 - 6/1
15:30 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Kemps Marco - 95 ptn
Sameys Steff - 15 ptn
6/1 - 4/6 - 10/6
17:00 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hagelsteens Juline - 45 ptn
Motmans Lisa - 35 ptn
6/2 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Luts Gert Jan - 15 ptn
Luts Ides - 30 ptn
Winnaar
Backx Zander - 30 ptn
Huygens Hans - 25 ptn
6/0 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR van de Haterd Britt - 10 ptn
Vossen Nico - 75 ptn
Winnaar
Reekmans Amelie - 5 ptn
Martens Vincent - 70 ptn
3/6 - 7/5 - 10/7