Dagplanning van

  • Datum 25/07/2022 - 31/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 176 / 192
  • Week 30
  • Adres Linkhoutsestraat 51
    3545 Zelem
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Guilliams Dorien - P200
Wintmolders Annabelle - P200
6/2 - 6/2
09:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van den heuvel Pascale - P200
Verbist Liesbet - P100
7/6 (5) - 5/7 - 10/8
09:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Buelens Lien - P200
Vanlingen Nikki - P100
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/6
09:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bessemans Caroline - P200
Brans Naomi - P100
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/8
09:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Lariviere Jaan - P500
Otzipka Ian - P500
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Grauls Thomas - P500
Loncke Geert - P500
7/5 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Hermans Simon - P500
Lemmens Tom - P400
Deswarte Frank - P500
Rousset Tom - P500
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/8
09:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Koopmansch Ignace - P500
Schauwers Arne - P500
7/5 - 6/4
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Vanderlinden Lieve - P300
Van Den Bossche Pascal - P400
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Vazquez Peralta Sandra - P300
D'ignazio Marco - P400
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Van Der Zanden Dorien - P300
Gielen Dave - P400
Winnaar
Daems Katrien - P300
Geerts Senne - P400
6/3 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berden Liza - P100
Nulens Ellen - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Buntinx Sarah - P100
Palmers Kristien - P100
7/5 - 6/4
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Grauwels Caroline - P100
Vervloet Inge - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Theys Nele - P200
Lagrain Pieter - P100
6/0 - 6/0
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Preter Hanne - P200
Snyers Kenny - P100
7/5 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Liwerski Elke - P200
Meers Tom - P200
6/4 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Godts Tsawarong - P200
Tureluren Sander - P200
6/3 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Janssis Tom - P100
Moors Nick - P100
6/1 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Claes Matheas - P100
Uten Vic - P100
6/3 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Claesen Jasper - P700
Wierinckx Wim - P500
7/5 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Claes Bert - P700
De Block Jeroen - P700
6/2 - 5/7 - 10/5
15:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dekeyser Gunther - P100
Jacobs Kristof - P100
7/5 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Thijs Mathieu - P700
Wijgaerts Siemen - P700
3/6 - 6/4 - 16/14