Dagplanning van

  • Datum 06/06/2022 - 12/06/2022
  • Aantal inschrijvingen 181 / 192
  • Week 23
  • Adres Linkhoutsestraat 51
    3545 Zelem
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Appeltans Lorre - P200
Cultiaux Svein - P100
6/0 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Peetermans Steven - P200
Plettinck Dominic - P100
6/0 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Herrygers Gert - P200
Huygens Kim - P200
Winnaar
Dehaene Bram - P200
Smeets Simon - P200
6/1 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Desaer Jeroen - P200
Zeeuws Curd - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Goris Wim - P200
Kimps Andy - P100
Winnaar
Van Laer Tim - P200
Vets Tom - P200
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bartholome Janis - P200
Van Velthoven Gregorius - P200
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Janssens Robin - P100
Rijkx Gwen - P200
Beyens Jan - P100
Houdmeyers Geoffrey - P200
7/6 (5) - 7/6 (5)
10:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bierten Lieve - P300
Fabry Luka - P200
6/1 - 6/0
10:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cornet Joyce - P300
Melis Donna - P300
Winnaar
Peeters Ina - P300
Verboven Saar - P300
6/1 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Heyrman Yenthel - P300
Mussen Annick - P300
6/2 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Maes Eva - P300
Ory Catherine - P300
Jané Maria - P300
Lintermans Jolien - P300
6/2 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Claeys Ruben - P100
Rediers Hans - P100
Oeyen Nick - P100
Vanspauwen Jurgen - P100
6/0 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deprez Jimmy - P100
Venicx Yoeri - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ceustermans Ben - P100
Wellens Chiel - P100
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Buvens Kris - P100
Cultiaux Svein - P100
Claeys Ruben - P100
Rediers Hans - P100
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Franssen Dirk - P100
Pirquet Geoffrey - P100
6/1 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Rayen Nick - P100
Vanwetswinkel Senne - P100
6/2 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kenis Wout - P100
Van Der Veken Jules - P100
6/3 - 6/4
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Appeltans Paulien - P50
Swennen Greetje - P100
6/0 - 6/0
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bergen Evelien - P50
Theys Nele - P100
6/1 - 6/0
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lemmens Hannelore - P50
Schraepen Inge - P100
6/1 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Fremau Katty - P100
Vermet Iona - P50
6/2 - 6/2
14:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Frederickx Sarah - P50
Jans Liesbeth - P50
6/1 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Loockx Helga - P50
Nulens Isabelle - P50
6/2 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Baret Els - P50
Vanierschot Katrien - P50
7/6 (5) - 7/6 (5)
15:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Mulleners Stephanie - P50
Willems Katrien - P50
6/4 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Laenen Jelle - P300
Meykens Thomas - P300
6/2 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bessemans Ifor - P300
Vanandroye Frank - P200
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cypers Steven - P300
Fets Ives - P300
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Lambrecht Berten - P300
Testelmans Wouter - P300
Winnaar
Mertens Robbe - P300
Smets Rune - P300
6/2 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Moerkens Raf - P300
Van Hoof Rob - P300
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Gerven Fenno - P300
Van Gerven Jorne - P300
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Geerts Senne - P300
Haepers Nick - P300
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7