Dagplanning van

  • Datum 07/03/2022 - 13/03/2022
  • Aantal inschrijvingen 96 / 96
  • Week 10
  • Adres Ontspanningslaan 2
    2960 Sint-Job-in-'t-Goor
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
  • Indoor/outdoor Indoor
  • Wedstrijdleider Claes Marc
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Herthogs Kris - P100
Kuyps An - P100
Declerck Carmen - P50
De Neef Barbara - P100
6/1 - 6/0
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deyaert Astrid - P100
Slegers Julie - P100
6/3 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Loos Philippe - P100
Puts Philip - P100
Tombeur Frederic - P100
Van Cauwenberge Bart - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Berger Dirk - P100
Berger Joris - P100
Denies Tim - P100
Hertogs Tom - P100
6/2 - 6/2
10:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bleijenbergh Stefanie - P100
Leysen Stephanie - P100
6/3 - 6/3
10:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Roeck Julie - P100
Scherps Kim - P100
6/3 - 7/6 (2)
10:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Baete Xavier - P100
Janssens Kevin - P100
6/2 - 6/2
10:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Anthone Yannick - P100
Stoop Ghislain - P100
6/3 - 6/4
13:30 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Depooter Ann - P200
Puts Philip - P100
Palmers Debbie - P200
Dereze Sven - P200
6/1 - 6/2
13:30 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bleijenbergh Stefanie - P100
Van den Bossche Johan - P200
6/2 - 6/2
13:30 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Schoolmeesters Stephanie - P100
Van Hemelrijk Dave - P200
6/3 - 6/2
13:30 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Lambrecht Naomi - P100
De Moor Sean - P200
6/4 - 6/4
14:15 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Bal Wim - P500
Mees Joris - P500
Brown Quinten - P400
Verbraeken Gilles - P500
6/2 - 6/2
14:15 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Block Jeroen - P500
Heirwegh Staf - P500
7/5 - 6/2