Dagplanning van

  • Datum 08/08/2022 - 21/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 266
  • Week 33
  • Adres Oud-Mersenhoven 17
    3720 Kortessem
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Geens Guy - 10 ptn 6/2 - 7/6 (2)
09:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Ketelslegers Marc - 25 ptn
Stiers Davy - 5 ptn
Groven Jorgen - 5 ptn
Punie Tom - 15 ptn
5/7 - 6/2 - 10/7
09:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Greefs Keira - 45 ptn
Winnaar
Geypens Amber - 45 ptn
6/4 - 6/1
10:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Jacobs Carine - 3 ptn
Vrancken Hilde - 3 ptn
Janssen Marleen - 3 ptn
Thys Ine - 5 ptn
6/4 - 6/3
10:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Ketelslegers Marc - 25 ptn
Stiers Davy - 5 ptn
Baldewijns Andre - 15 ptn
Vanistendael Bruno - 10 ptn
5/7 - 6/4 - 10/8
11:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bammens Charlot - 3 ptn
Moors Nadine - 5 ptn
Winnaar
Belet Wilma - 5 ptn
Landmeters Vera - 3 ptn
6/1 - 6/1
11:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Jans Joris - 5 ptn
Olaerts Mats - 5 ptn 6/1 - 7/6 (3)
12:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bulen Evi - 10 ptn
Paesen Antje - 10 ptn
6/3 - 6/7 (6) - 10/7
12:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Fidlers Erik - 5 ptn
Neven Ronny - 5 ptn
Smeets Chris - 5 ptn
Vandenberk Philippe - 5 ptn
6/2 - 6/4
13:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Tordoor Svea - 5 ptn
Demey Gwendoline - 10 ptn 6/3 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandeloo Pieter - 15 ptn
Winnaar
Olaerts Mats - 5 ptn
6/0 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bynens Jan - 20 ptn
Synaeve Bart - 20 ptn
Nolmans Lars - 40 ptn
Ramaekers Tim - 10 ptn
1/6 - 6/4 - 10/8
15:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Pirar Els - 5 ptn
Wijnants Els - 5 ptn
Winnaar
Houben Ellen - 5 ptn
Thys Ine - 5 ptn
6/1 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Baldewijns Andre - 5 ptn 7/5 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Croughs Peter - 5 ptn
Lacquaye Alain - 3 ptn
Winnaar
Epding Guido - 3 ptn
Swennen Maurice - 5 ptn
6/1 - 6/4
17:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schils Annemie - 25 ptn
Vielvoije Kevin - 20 ptn
Winnaar
Tordoor Svea - 5 ptn
Hasevoets Timon - 50 ptn
6/3 - 6/1
18:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Ketelslegers Marc - 25 ptn
Stiers Davy - 5 ptn
Conings Robby - 5 ptn
Gielen Jo - 25 ptn
6/0 - 6/1
18:30 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Belet Wilma - 5 ptn
Landmeters Vera - 3 ptn
Jacobs Carine - 3 ptn
Vrancken Hilde - 3 ptn
6/1 - 6/4
19:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cordonnier Anae - 30 ptn
Hulsbosch Paulien - 30 ptn 6/1 - 6/4
19:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Paesen Antje - 10 ptn
Knapen Davy - 20 ptn
Roosen Tina - 10 ptn
Jans Joris - 10 ptn
6/0 - 6/4
20:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Fidlers Kelly - 5 ptn
Fidlers Erik - 5 ptn
Bulen Evi - 10 ptn
Herckens Didier - 5 ptn
7/5 - 6/0
21:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Mathei Katrien - 55 ptn
Reekmans Amelie - 5 ptn
Delpire Femke - 15 ptn
Trippaers Elke - 30 ptn
6/2 - 6/4