Dagplanning van

  • Datum 25/07/2022 - 31/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 160
  • Week 30
  • Adres Kattenbroek 33
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Block Tom - P100
Raats Michel - P100
Schoenmakers Ashley - P100
Vercauteren Steven - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Michielsen Bart - P100
Teck Jeremy - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Elsermans Tim - P100
Op de Beeck Jo - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nimmegeers Fabian - P100
Vanreck Philippe - P100
Winnaar
Braconnier Yves - P100
De Wit Tom - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Segers Jurgen - P100
Speckens Eric - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Leemans Benny - P100
Teugels Wim - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanderbeke Mathis - P100
Vanderbeke Xander - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Block Tom - P100
Raats Michel - P100
Van Loon Bart - P100
Vermeylen Ruben - P100
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Braconnier Yves - P100
De Wit Tom - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Martens Sven - P100
Van De Perre Kenny - P100
Winnaar
Sand Yoeri - P100
Verdickt Thomas - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Colders Jef - P100
Garrubba Matias - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Guns Jade - P100
Moncarey Kirsten - P100
Cogghe Elke - P100
Neus Deborah - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dassonville Stéphanie - P100
Degryse An - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Goris Thomas - P100
Van de Vel Thomas - P100
Winnaar
Sand Yoeri - P100
Verdickt Thomas - P100
3/6 - 7/5 - 10/7
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Block Tom - P100
Raats Michel - P100
Cloots Wouter - P100
Van Doorslaer Daan - P100
6/2 - 4/6 - 10/4
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Verscuren Kristel - P100
Wellens Catherina - P100
6/2 - 6/3
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Buck Chloé - P100
Verelst Beatrice - P50
Winnaar
Guns Jade - P100
Moncarey Kirsten - P100
6/4 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Sand Yoeri - P100
Verdickt Thomas - P100
De Block Tom - P100
Raats Michel - P100
4/6 - 7/6 - 10/5
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Guns Jade - P100
Moncarey Kirsten - P100
6/3 - 6/0
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Oproy Lynn - P500
Wittel Sigi - P500
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Mulia Tony - P500
Veen Patrick - P500
7/6 - 7/6
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Fol Mauro - P500
Verbesselt Evert - P500
Van Bulck Matthijs - P500
Verloo Sam - P500
6/1 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Janssens Jarne - P500
Waem Mattias - P500
7/6 - 7/6
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Schelfhout Els - P200
Coppens Pieter - P200
6/4 - 6/4
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Hautekerke Daphne - P200
Rave Luca - P200
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Fol Mauro - P500
Verbesselt Evert - P500
De Dobbeleer Björn - P500
Reich Daniel - P500
6/2 - 7/6
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Frans Bert - P400
Oeyen Niels - P400
6/2 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Swinnen Stijn - P400
Van Vlierberghe Markus - P400
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Gorrebeeck Nick - P400
Magyar Matyas - P400
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Roels Emmanuel - P400
Van Den Bergh Nico - P400
6/3 - 6/2
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Bruyn Jorinne - P100
Begian Hovik - P200
6/1 - 6/2
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Degelin Hilde - P200
Blommaert Jan - P200
7/6 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Hoet Mattias - P300
Van De Velde Balthazar - P300
2/6 - 7/6 - 10/3
18:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Smekens Margot - P200
De Kempeneer Nick - P200
6/2 - 6/2
18:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Van de Merlen Arthur - P400
Wuyts Maxim - P400
3/6 - 7/6 - 10/6