Dagplanning van

  • Datum 29/08/2022 - 04/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 35
  • Adres Kiezelweg 75
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Hens Niels - P100
Oeijen Lennert - P100
Berghmans Chris - P100
Hamblok Sven - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Baeten Dries - P100
Flemings Toon - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Daniels Tom - P100
Smaers Pieter - P100
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bourgeois Ruben - P100
Peeters Jarne - P100
Winnaar
Daniëls Bart - P100
Daniels Rube - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Degeling Lenno - P200
Foets Bart - P200
Grieten Gunther - P200
Ooms Jelle - P200
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Berghmans Chris - P100
Geuens Jan - P200
6/2 - 6/1
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nuyts Karin - P100
Van Meerbeek Nik - P100
6/1 - 6/2
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Den Bossche Erika - P100
Vermeulen Manuel - P100
6/4 - 2/6 - 11/9
13:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Geysen Anne - P50
Mertens Sabine - P50
6/4 - 4/3 opgave
13:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50
Winnaar
Cools Mieke - P50
Wouters Els - P50
Jacobs Ann - P50
Wevers Ilse - P50
7/5 - 6/0
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bolle Lore - P100
Tempels Linsay - P100
6/1 - 6/0
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geuens Sofie - P100
Peterson Stefanie - P100
7/5 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Geens Arthur - P200
Smeets Maarten - P300
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Helsen Wim - P300
Sterckx Lowie - P200
6/3 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Taels Jolien - P200
Jansen Lennert - P200
7/6 (5) - 7/6 (5)
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Geens Kristel - P200
Dierckx Luc - P200
Bertels Sigrid - P100
Bauters Peter - P200
7/6 (5) - 7/6 (5)