Dagplanning van

  • Datum 10/08/2022 - 21/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 320 / 320
  • Week 33
  • Adres Luit.-Gen. Gérardstraat 62
    8520 Kuurne
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Descamps Emmy - 5 ptn
Maeyaert Kathy - 10 ptn
6/3 - 6/2
08:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Marechal Tom - 5 ptn
Van Huffel Didier - 3 ptn
6/2 - 6/2
08:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Rosseel Sofie - 5 ptn
Vandererfven Louise - 3 ptn 6/3 - 6/2
09:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cools Stephanie - 10 ptn
Francoy Giovanni - 5 ptn
Winnaar
Naert Helene - 5 ptn
Naert Chris - 10 ptn
6/4 - 7/6 (5)
09:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Destadsbader Kevin - 15 ptn
Opbrouck Nick - 25 ptn
6/3 - 4/6 - 10/7
09:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Verstockt Wouter - 85 ptn
Ketels Thomas - 80 ptn 6/3 - 6/1
10:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Tolhuysen Andy - 45 ptn 6/3 - 6/1
10:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lareu Alex - 30 ptn
Winnaar
Naert Henri - 30 ptn
6/3 - 6/2
10:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Serruys Kevin - 50 ptn
Winnaar
Craeynest Tom - 45 ptn
3/6 - 6/3 - 6/2
10:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Wybo Filip - 5 ptn
Van Enis Philippe - 5 ptn 6/2 - 6/7 (5) - 6/4
12:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Herman Sarah - 5 ptn
Winnaar
Nuytten Shirley - 5 ptn
7/6 (1) - 6/4
12:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Put Seppe - 10 ptn 6/2 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Demuynck Steve - 10 ptn
D'haene Domien - 10 ptn 3/6 - 6/3 - 7/6 (2)
14:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Malfait Bieke - 10 ptn
Malfait Eef - 20 ptn
6/4 - 6/3
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dejager Joke - 3 ptn
Craeynest Tom - 45 ptn
6/2 - 4/6 - 10/7
14:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Kesteloot Tina - 30 ptn
Verschaeve Lotte - 30 ptn 7/5 - 6/0
14:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Claerhout Ruben - 30 ptn 6/4 - 6/4
16:30 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dupont Nathalie - 25 ptn
Bevernage Mathieu - 40 ptn
7/5 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Forrez Griet - 10 ptn
Delporte Jo - 20 ptn
Winnaar
Rosseel Sofie - 5 ptn
Goor Nicolas - 20 ptn
5/7 - 6/1 - 10/6
16:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Robeyns Wouter - 15 ptn
Vandecasteele Christof - 15 ptn
6/0 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Oyen Nicolas - 70 ptn
Verschaeve Pieter - 70 ptn 6/2 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vienne Veroniek - 30 ptn
Wybo Nathalie - 30 ptn
Denys Joline - 55 ptn
Saelens Justine - 5 ptn
7/5 - 6/3