Dagplanning van

  • Datum 01/08/2022 - 07/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 56
  • Week 31
  • Adres Wagenweg 12
    8730 Beernem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Flamey Kenzo - P100
Tanghe Michaël - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 van Belleghem Lorenzo - P100
Verhelst Lode - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Himschoot Ellen - P50
Verstichel Els - P50
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Roo Rob - P100
Vanaelst Frank - P100
Hast Sam - P100
Lasat Thorsen - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Blomme Ludo - P100
Dobbelaere Sami - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Gillespie Joy - P50
Rabaeys Ellen - P50
7/6 - 6/7 - 10/7
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Coeyer Emiel - P100
De Langhe Simon - P100
Winnaar
De Roo Rob - P100
Vanaelst Frank - P100
4/6 - 6/4 - 10/7
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Baets Geert - P100
Lanckriet Colin - P100
7/5 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Demeyer Annelies - P50
Gezelle Sofie - P50
6/0 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Roo Rob - P100
Vanaelst Frank - P100
Claeys Thibaut - P100
Vander Plaetse Bert - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Kempinck Annelies - P50
Kempinck Lieselotte - P50
6/0 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Leu Nils - P200
Monbaliu Gregory - P200
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Mey Jeffrey - P200
Piers Bart - P200
7/6 - 6/7 - 10/7
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Kerckhof Frederik - P200
Lierman Michiel - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Smet Robbert - P200
Traen Aaron - P200
6/2 - 7/6
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Devloo Kevin - P200
Vanaudenaerde Jordy - P200
6/1 - 4/6 opgave
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Compernolle Ilse - P100
Jonckheere Delphine - P100
4/6 - 6/2 - 10/4
17:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dumon Ine - P100
Meert Elke - P100
6/2 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dellaert Kobe - P500
Demonty Ben - P500
6/3 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Desmidt Giles - P400
Matthys Sebastien - P500
6/4 - 6/4
18:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Delrue Birgit - P100
Van Roose Stephanie - P100
6/4 - 4/6 - 10/6