Dagplanning van

  • Datum 29/08/2022 - 04/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 108
  • Week 35
  • Adres Ten Hove 12 B
    3510 Kermt (Hasselt)
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berden Liza - P100
Vanbrabant Kirsten - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Buntinx Sarah - P100
Palmers Kristien - P100
6/3 - 6/3
10:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Clenaerts Linda - P50
Verslegers Reinhilde - P50
6/1 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Gennez Liesbeth - P50
Ponsard Anouck - P50
6/3 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Melotte Christel - P100
Luts Ides - P100
Santermans Larissa - P50
Cox Jochen - P100
6/0 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Boven Lisse - P100
Pauwels Stijn - P100
Liwerski Sarah - P50
Claessens Mauri - P100
7/5 - 7/5
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Damm Patricia - P100
Mitrovic Dara - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanbrabant Stefanie - P100
Van Coppenolle Ine - P100
6/1 - 6/3
11:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Jans Liesbeth - P50
Lefèvre Tamara - P50
1/6 - 6/3 - 10/8
11:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Put Anouk - P50
Saenen Chayenne - P50
4/6 - 6/0 - 10/5
11:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Melotte Christel - P100
Luts Ides - P100
Boven Lisse - P100
Pauwels Stijn - P100
6/0 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Pollaris Marina - P200
Raison Chiara - P100
6/3 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Claes Nathalie - P200
Loubele Lotte - P200
6/3 - 6/3
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lichter Kelly - P100
Nelissen Aline - P100
7/5 - 7/5
12:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Cleeren Shauni - P50
Keupers Kirsten - P50
7/5 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Leysen Frank - P500
Pommee Patrick - P500
6/3 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Briers Wim - P500
Maex Ruben - P500
6/3 - 6/3
13:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Bammens Mele - P200
Kranzen Nele - P200
Elsen Dorien - P200
Webers Rebecca - P100
6/1 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Huijnen Jill - P200
Pinna Celina - P200
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vangeel Jente - P500
Verlinden Maarten - P500
6/4 - 6/7 (4) - 10/8
13:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hulshagen Toon - P500
Loncke Geert - P500
7/5 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Brems Jan - P400
Das Filip - P400
6/0 - 6/0
14:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Bammens Mele - P200
Kranzen Nele - P200
Bessemans Caroline - P200
Brans Naomi - P100
6/1 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Berben Levi - P400
Vanhoudt Nick - P400
6/1 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Gatz Koen - P200
Lambrechts Kobe - P200
Winnaar
Gaens Nick - P200
Scheelen Koen - P200
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Clerx Bas - P200
Karmaoui Dries - P200
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Winne Kevin - P500
Soetaert Grisjo - P500
7/6 (5) - 3/6 - 10/7
15:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400
Winnaar
Liebens Joris - P400
Picard Bruce - P400
Mertens Raf - P400
Vanduren Michiel - P400
6/4 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Forier Jente - P100
Gijbels Domien - P200
Winnaar
Bex Dirk - P200
Claessens Jo - P200
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Boosere Thibault - P200
Nelissen Maarten - P200
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Dirckx Mattice - P300
Poitevin Dimitri - P300
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Grauls Wim - P300
Smolders Jeroen - P300
6/1 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 De Peuter Maxim - P700
Leijssen Rik - P500
6/1 - 7/6 (5)
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Janssen Steven - P700
Windmolders Jorrit - P500
6/1 - 4/6 - 12/10
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Claes Michael - P300
Vanhees Davy - P300
Guisson Ruben - P300
Mouling Pieter - P200
6/3 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Hermans Pieter - P300
Kuyks Aroen - P300
6/3 - 6/1