Dagplanning van

  • Datum 18/07/2022 - 24/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 254
  • Week 29
  • Adres Koninginnelaan 83
    8400 Oostende
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bousson Veronique - P100
Tanghe Anne-Mie - P100
6/2 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dewaele Ilse - P100
Quatannens Valerie - P100
6/1 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Heyse Vanessa - P100
Van de Kerckhove Nathalie - P100
6/1 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gheysen Fien - P100
Maertens Jana - P100
6/0 - 6/0
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Cock Sigrid - P100
Feys Anouk - P100
Maes Sabine - P100
Vierstraete-Verlinde Stéphanie - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Montmorency Valentine - P100
Werbrouck Ann-Sofie - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Fonteyne Charlot - P50
Tack Geertrui - P100
6/4 - 6/4
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Neirynck Michele - P100
Van Leene Sarah - P100
7/5 - 7/5
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Jonckheere Willem - P500
Heugeu Cedric - P400
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Jonckheere Enzo - P300
Vancompernolle Jonas - P300
6/2 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Biesbrouck Pieter - P300
Rouzee David - P300
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Schacht Jeroen - P200
Vanhaecke NICK Gerard - P300
7/5 - 7/5
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Jonckheere Michael - P200
Deputter Henri - P300
7/5 - 7/6 (3)
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Lauwers Thibaut - P500
Stock Thomas - P500
7/5 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dewachter Davy - P500
Van Broeck Gunther - P500
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Moerkerke Rob - P500
Soenen Stefaan - P400
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Roose Kurt - P500
Vandorpe Matthias - P400
6/2 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Casteleyn Sven - P300
Pape Thomas - P300
6/3 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Doncker Bart - P100
Magry Bart - P100
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Matthys Aaron - P100
Usewils Robin - P100
6/1 - 6/0
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Dewaele Jean-Marie - P300
Tavernier Dennis - P300
Winnaar
Rosseel Stijn - P300
Staes Lucas - P300
7/5 - 7/5
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Decadt Gauthier - P300
Houwen Pim - P300
Wallaeys Bart - P300
Zeebroek Eddy - P300
6/3 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Quipor Kjell - P300
Weerbrouck Mike - P300
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Lauw Stef - P100
Hubert Kurt - P100
6/3 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Decapmaker Jan - P100
Hoorelbeke Louis - P100
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ghesquiere Thibaud - P100
Vanhoecke Merijn - P100
Winnaar
Cuffez Jarni - P100
Quarin Brynn - P100
7/5 - 7/5
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Hinderijckx Isabelle - P200
Robson Kris - P200
6/1 - 6/2
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Segaert Fabienne - P200
Poesen Jaco - P100
6/2 - 6/1
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Claes Imke - P200
Rosseel Simon - P200
Feys Anouk - P100
Feys Olivier - P200
6/4 - 6/4
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Verheyden Ann - P200
Deconinck Kevin - P200
Winnaar
Poppe Deshny - P200
Poppe Mario - P200
6/3 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Clerck Anthony - P100
Perseyn Stijn - P100
6/2 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Brock Jordy - P100
Vanhoecke Joey - P100
6/2 - 6/2
18:00 PADEL GEMENGD 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 De Jonghe Kaat - P300
De Vleeschouwer Manu - P400
7/6 (5) - 4/6 - 10/6
18:00 PADEL GEMENGD 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Laga Sandy - P300
Van Vlierberghe Markus - P400
6/2 - 6/2
19:00 PADEL GEMENGD 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Storme Manon - P300
Vanhoecke Kobe - P400
6/1 - 5/7 - 10/8