Dagplanning van

  • Datum 03/01/2022 - 09/01/2022
  • Aantal inschrijvingen 80 / 80
  • Week 1
  • Adres Oude-Bruglaan 53
    9160 Lokeren
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Tollenaere Nils - P100
Van Daele Ken - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bosman Kevin - P100
Dhaenens Johnny - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Roosens Jonas - P100
Van Damme Kevin - P100
7/6 - 7/6
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Den Mergel Jens - P100
Van thienen Tom - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Cooreman Gregory - P200
Desaegher Dimitri - P200
Winnaar
De Moor Robin - P200
De Moor Sean - P200
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Bruyne Pascal - P200
Van Hecke Dirk - P200
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Brandt Robby - P200
Hoho Philippe - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Bossaert Jan - P200
Ghys Michiel - P200
Cleymans Dries - P200
Vastenavondt Nico - P200
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Dooremont Kjell - P400
Mannaert Kristof - P400
6/3 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Dooren Dieter - P300
Van Laere Koen - P300
6/3 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Bolle Dries - P300
Guldemont Stijn - P200
6/4 - 6/4
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Lokeren Isabel - P100
Vermeir Amber - P100
6/4 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Hosson Michele - P100
Van Genabet Marijke - P100
7/6 (5) - 6/4
14:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Beirnaert Bo - P50
Podevyn Maxine - P50
6/2 - 1/6 - 10/3
14:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Maloney Nikita - P50
Van den Broeck Yelisah - P50
7/5 - 6/4
15:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Goossens Keela - P200
Tobback Leen - P200
3/6 - 6/4 - 10/5
15:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Bruyssel Jessica - P200
Vervaeke Nathalie - P200
6/4 - 6/4
16:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Adriaenssen Lieselot - P100
Cliquet Anthony - P100
6/0 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Maenhaut Eva - P100
Siau Wilbrecht - P100
6/4 - 1/6 - 10/6