Dagplanning van

  • Datum 01/08/2022 - 14/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 571 / 574
  • Week 32
  • Adres Panhovenstraat 1
    3960 Bree
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandeninden Ine - 15 ptn
Vandeninden Sara - 55 ptn
Winnaar
Pareyn Stephanie - 30 ptn
Spreuwers Ellen - 35 ptn
7/6 (5) - 6/2
09:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Hechtermans Bart - 40 ptn
Henkens Martijn - 45 ptn
Gabriels Tom - 10 ptn
Verbraeken Benny - 75 ptn
6/4 - 6/4
09:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Peeters Maarten - 40 ptn
Symons Frank - 10 ptn
Aerden Roel - 15 ptn
Aerts Nick - 35 ptn
6/2 - 6/3
09:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Leurs Kevin - 5 ptn
Zoons Bert - 10 ptn
Winnaar
Leekens Kobe - 3 ptn
Lenaerts Toon - 3 ptn
6/2 - 6/2
09:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Heyrman Dilara - 80 ptn
Winnaar
Eerlings Noor - 80 ptn
6/0 - 6/3
09:00 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Arkens Lotte - 10 ptn
Winters Evy - 10 ptn 6/1 - 7/5
09:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Overweg Ruben - 70 ptn
Houben Seth - 65 ptn 6/1 - 6/2
10:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cuypers Dorien - 25 ptn
Jeurissen Jill - 5 ptn
Leppens Ann - 3 ptn
Loos Katleen - 25 ptn
6/4 - 6/4
10:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bruckers Lotte - 5 ptn
Steyvers Laura - 3 ptn
Palmans Paula - 5 ptn
Waeben Martine - 10 ptn
6/1 - 6/1
10:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Quicken Janne - 10 ptn
Aerts Sam - 20 ptn
Ramondino Heidi - 5 ptn
Olaerts Stefan - 25 ptn
6/4 - 6/4
10:30 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bernaerts Kris - 65 ptn
De Graaf Martijn - 80 ptn
Winnaar
Overweg Ruben - 70 ptn
Verbraeken Benny - 75 ptn
6/1 - 6/4
10:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Gabriels Tom - 3 ptn
Cardinaels Tom - 5 ptn 6/4 - 5/7 - 7/5
10:30 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Smets Michael - 70 ptn
Creemers Kurt - 55 ptn 6/4 - 6/3
10:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Dreesen Tom - 50 ptn
Creemers Maarten - 50 ptn 6/1 - 6/4
12:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Creemers Katrien - 10 ptn
Deckers Davy - 5 ptn
Winnaar
Vaes Kristel - 5 ptn
Zoons Bert - 10 ptn
6/4 - 7/5
12:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Achten Jilly - 25 ptn
Paesen Ilse - 25 ptn 7/6 (2) - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Pareyn Stephanie - 30 ptn
Bussels Gijs - 60 ptn
Winnaar
Steyvers Laura - 3 ptn
Walbers Jonas - 85 ptn
6/2 - 4/1 opgave
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Gabriels Britt - 25 ptn
Doumen Sven - 35 ptn
Weytjens Mieke - 20 ptn
Weytjens Bram - 40 ptn
6/1 - 3/6 - 10/4
13:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Peeters Romy - 55 ptn
Goyens Lien - 60 ptn 6/4 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hanoulle Roel - 25 ptn
Winnaar
Pergens Phillip - 25 ptn
6/2 - 5/7 - 6/2
15:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Schepers Lore - 55 ptn
Vanvlijmen Jana - 5 ptn
Schreurs Bieke - 15 ptn
Swinnen Inge - 25 ptn
6/2 - 7/6 (5)
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Swennen Kathleen - 80 ptn
Buwalda Stef - 70 ptn
Rubbrecht Michelle - 95 ptn
Hermans Mathijs - 50 ptn
6/1 - 1/6 - 10/4
15:00 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Overweg Ruben - 70 ptn
Verbraeken Benny - 75 ptn
Winnaar
Bosmans Stijn - 55 ptn
Lemmens Sam - 90 ptn
7/6 (2) - 6/1
15:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Parren Kristof - 5 ptn
Vandewinkel Rob - 25 ptn
Winnaar
Vanhelden Luc - 5 ptn
Vanhelden Thijs - 20 ptn
2/6 - 6/2 - 10/3
15:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Kunnen Dean - 30 ptn
Westhof Sander - 20 ptn 6/1 - 6/0
16:30 DUBBEL DAMES 1 (140 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Faes Sarah - 80 ptn
Rubbrecht Michelle - 95 ptn
Maelstaf Lore - 90 ptn
Rombaut Kristine - 75 ptn
6/3 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Janssen Seppe - 50 ptn
Dabekaussen Maxime - 45 ptn 6/3 - 3/6 - 7/5
16:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Marie David - 5 ptn
Heynen Benny - 5 ptn 6/4 - 6/2