Dagplanning van

  • Datum 15/07/2022 - 24/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 218 / 400
  • Week 29
  • Adres Kattenbroek 35
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Verhoeven Chloe - 5 ptn
Verhoeven Didier - 5 ptn
Winnaar
Roels Zoja - 5 ptn
Polgar Zeb - 5 ptn
6/3 - 6/1
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Botelberge Alice - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Matthé Lewis - 9.7 (2 ptn)
4/1 - 3/4 - 0/3 opgave
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Verhaert Cédric - 9.7 (2 ptn)
Van den Heuvel Amania - 9.8 (1 ptn) 4/3 (3) - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Skoczylas Alexander - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Van den Houdt Menno - 11.1 (25 ptn)
4/3 (0) - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Botelberge Gustave - 13.4 (10 ptn)
Marichal Viktor - 13.6 (3 ptn) 6/1 - 6/1
10:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Laer Louis - 3 ptn
Van Doninck Robbe - 5 ptn 7/5 - 6/4
10:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Bah Kadija - 11.2 (20 ptn)
Meersmans Laura - 11.2 (20 ptn) 4/2 - 4/3 (4)
10:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Dessel Jasmijn - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Dofton Zoë - 13.3 (15 ptn)
7/5 - 4/6 - 6/4
11:15 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR T'Syen Vince - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Meurkens Wiebe - 9.2 (20 ptn)
1/4 - 4/3 (5) - 4/2
11:15 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Tendeloo Arthur - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Botelberge Leon - 11.4 (10 ptn)
4/0 - 4/1
11:30 DUBBEL HEREN 45 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Clarys Peter - 5 ptn
Cocquyt Jan - 3 ptn
Winnaar
Beyens Wim - 3 ptn
Van Heester Dirk - 3 ptn
6/3 - 3/6 - 10/8
11:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Roland Max - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Rogiest Lucas - 13.1 (25 ptn)
6/4 - 6/3
11:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Marichal Viktor - 13.6 (3 ptn)
Marichal Alex - 13.6 (3 ptn) 6/1 - 6/0
11:30 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Michiels Daan - 35 ptn
Slaets Maxim - 35 ptn 6/4 - 6/2
11:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Wibowo Ruben - 10 ptn
Brutsaert Xander - 3 ptn 7/6 - 6/1
11:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR De Jaeger Hanne - 25 ptn
Winnaar
Leirs Chloé - 25 ptn
6/3 - 6/1
13:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Driesen Luc - 3 ptn
Van Akeleyen Sven - 20 ptn
Winnaar
Keisers Dirk - 10 ptn
Van Houtven Johnny - 15 ptn
3/6 - 6/4 - 10/7
13:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Simons Victor - 9.4 (10 ptn)
Winnaar
Varvarenko Eugenia - 9.8 (1 ptn)
4/3 (3) - 0/4 - 4/3 (5)
13:30 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Janssen Leentje - 20 ptn
Leemans Anki - 35 ptn
Crokaert Carine - 10 ptn
De Schepper Inya - 40 ptn
6/4 - 6/1
13:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bombeek Eline - 5 ptn
Maldague Alixe - 3 ptn
Winnaar
Noonan Caroline - 3 ptn
Souare Kadia - 10 ptn
4/6 - 6/4 - 10/5
14:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Velkeniers Ingrid - 3 ptn
Caekebeke Joachim - 5 ptn
6/0 - 7/6 (2)
14:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Troyen Dirk - 5 ptn
Wyseure Stefaan - 10 ptn
Vlaminckx Johan - 5 ptn
Vlaminckx Ruben - 10 ptn
6/4 - 7/6 (8)
15:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Barel Ann - 5 ptn
Vrancken Maryse - 10 ptn
Doms Annick - 5 ptn
Janssen Leentje - 20 ptn
6/4 - 2/6 - 11/9
15:30 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van der Spiegel Goedele - 3 ptn
Van Wesenbeeck Liesbeth - 3 ptn
Winnaar
De Laet Elke - 3 ptn
De Meyer Myrthe - 3 ptn
6/2 - 3/6 - 10/7
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Orlova Olena - 20 ptn
Van Dyck Stefaan - 10 ptn
Verhoeven Lynsey - 10 ptn
Verschueren Wim - 15 ptn
7/5 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Slaets Maxim - 35 ptn
Vermeiren Ward - 5 ptn
Winnaar
D'Hont Vincent - 15 ptn
van de Ven Samuel - 30 ptn
7/5 - 4/6 - 10/6
16:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Broeckx Katrien - 5 ptn
Cocquyt Jan - 3 ptn
Winnaar
Roels Zoja - 5 ptn
Polgar Zeb - 5 ptn
6/3 - 7/5
16:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Castelein Stefaan - 15 ptn
Vlaeminck Seppe - 75 ptn
6/1 - 6/4