Dagplanning van

  • Datum 28/03/2022 - 03/04/2022
  • Aantal inschrijvingen 116
  • Week 13
  • Adres Olieslagerijstraat 19
    2530 Boechout
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Maes Yorick - P100
Segers Nick - P100
Janssens Jonas - P100
Sempels Carel-Jan - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Daes Arno - P100
Wauters Dimi - P100
Sips Paul - P100
Van den Eynde Eric - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Goris Jorge - P100
Schoors Jelle - P100
6/0 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Roex Thomas - P100
Van Es Yannick - P100
Huyghebaert Dirk - P100
Van Itterbeeck Sascha - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Eylenbosch Jhonny - P100
Torfs Bart - P100
Winnaar
Maes Yorick - P100
Segers Nick - P100
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dielman Jan - P100
Mariën Jef - P100
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Daes Arno - P100
Wauters Dimi - P100
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Roex Thomas - P100
Van Es Yannick - P100
Van Den Steen Dominique - P100
Van Leuffelen Willy - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
12:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Baten Tom - P500
Van Deun Patrick - P500
6/3 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Maes Yorick - P100
Segers Nick - P100
6/3 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Roex Thomas - P100
Van Es Yannick - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Bie Sidney - P400
Spillemaeckers Laurens - P500
7/5 - 7/6
13:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Clerck Peter - P100
Legrand Lennert - P100
6/0 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bobon Yoram - P200
Van Loy Wim - P200
6/2 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Huybreghts Nick - P200
Roef Dylan - P200
6/0 - 6/0
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Deriemaeker Brecht - P200
Deriemaeker Stijn - P300
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Dierckx Kevin - P200
Verlinden Lode - P200
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Beersmans Laurens - P200
Gevers Stephane - P200
7/6 - 7/6
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Buedts Pieter - P200
Vandenwijngaert Evert - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Miles Luke - P200
Somers Nico - P300
Schmitt Dieter - P300
Van De Velde Yannis - P300
6/1 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Hendrickx Matthias - P300
Palmans Dylan - P200
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Schoepen Kris - P300
Swinnen Stijn - P300
7/6 - 6/7 - 10/7
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Tanchinski Jan - P300
Van De Vel Thomas - P200
7/6 - 7/6
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Boeck Siemen - P200
De Boeck Vincent - P100
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Ridder Koen - P200
De Vos Steven - P200
Winnaar
Beckers Pino - P200
Koninckx Tom - P200
7/6 - 6/7 - 10/7
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Brandt Robby - P200
Hoho Philippe - P200
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Miles Luke - P200
Somers Nico - P300
Van den Branden Reggy - P300
Van den Broeck Sam - P300
2/6 - 6/4 - 10/7
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Dendale Patrick - P200
Vercammen Matthias - P100
7/6 - 7/6
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Janssens Kenny - P200
Van Hemelrijk Dave - P200
6/0 - 6/0
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Martinus Jens - P300
Van Den Boogaert Benneth - P200
6/3 - 4/6 - 10/6
18:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Tamburello Alessandro - P200
Van de Peer Tom - P200
6/2 - 6/0
18:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Beckers Pino - P200
Koninckx Tom - P200
6/3 - 6/3
18:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Gorrebeeck Nick - P300
Verschaeren Han - P200
Winnaar
Miles Luke - P200
Somers Nico - P300
6/3 - 6/2
19:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Cat Joeri - P100
Mortelmans Erwin - P200
6/1 - 6/1