Dagplanning van

  • Datum 02/01/2022 - 09/01/2022
  • Aantal inschrijvingen 233
  • Week 1
  • Adres Langveldstraat 4
    3570 Alken
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL JONGENS U11 1 (11.1 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Oostvogels Jul - 11.1 (25 ptn)
Van San Alexander - 11.1 (25 ptn) 4/3 (5) - 2/4 - 4/2
09:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.1 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Aerts Solen - 80 ptn
Mouffe Louis - 80 ptn 1/6 - 6/1 - 6/2
09:45 ENKEL JONGENS U10 1 (11.3 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Delaby Antonin - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Marchal Victor - 11.1 (25 ptn)
4/2 - 3/4 (4) - 4/0
10:00 ENKEL JONGENS U09 1 (9.3 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Laderos Stavros - 9.1 (25 ptn)
Godaux Luca - 9.1 (25 ptn) 4/0 - 4/0
10:45 ENKEL MEISJES U09 1 (9.4 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Van Hulle Gaëlle - 9.2 (20 ptn)
Winnaar
Lazar Miriam - 9.1 (25 ptn)
4/0 - 4/1
11:00 ENKEL MEISJES U10 1 (11.4 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Grozdeva Kalina - 11.2 (20 ptn)
Winnaar
Anastasiadis Artemis - 11.1 (25 ptn)
4/1 - 4/0
11:15 ENKEL MEISJES U11 1 (11.2 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Daniels Hannelore - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Gestel Ella - 11.1 (25 ptn)
0/4 - 4/0 - 4/1
11:15 ENKEL MEISJES U13 1 (13.1 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Vanden Abeele Janne - 85 ptn
Winnaar
Weynen Celine - 85 ptn
7/6 (5) - 6/2
12:00 DUBBEL JONGENS U09 1 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Godaux Luca - 25 ptn
Laderos Stavros - 25 ptn
Peeters Giles - 25 ptn
Van Brempt Nicolas - 25 ptn
4/1 - 2/4 - 10/8
12:30 DUBBEL JONGENS U10 1 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Mercenier Sacha - 25 ptn
Serexhe Charlie - 25 ptn
Winnaar
Eputa Asembwa Noah - 25 ptn
Labalue Loan - 25 ptn
4/0 - 4/0
12:45 DUBBEL JONGENS U11 1 (50 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Baum Nathan - 25 ptn
Hosten Rune - 25 ptn
Winnaar
Debelder Raphael - 25 ptn
Oostvogels Jul - 25 ptn
4/0 - 4/3 (3)
12:45 DUBBEL JONGENS U13 1 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Aerts Solen - 80 ptn
De Marteau Xavier - 75 ptn
Winnaar
Dannevoye Jules - 70 ptn
Mouffe Louis - 80 ptn
7/5 - 2/6 - 11/9
13:30 DUBBEL MEISJES U09 1 (20 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Boulogne Louise - 25 ptn
Lazar Miriam - 25 ptn
Cervetti Melissa - 20 ptn
Filip Francesca - 25 ptn
1/4 - 4/1 - 10/6
13:45 DUBBEL MEISJES U10 1 (20 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Manso Rodrigues Emanuela - 20 ptn
Olaerts Mijs - 25 ptn
4/1 - 4/1
14:00 DUBBEL MEISJES U11 1 (40 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Ceulemans Noor - 25 ptn
Vuylsteke Julie - 25 ptn
4/0 - 4/0
14:00 DUBBEL MEISJES U13 1 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Laethem Laura - 25 ptn
Weynen Celine - 85 ptn
Winnaar
Ba Elfya - 25 ptn
Vanden Abeele Janne - 85 ptn
7/6 (2) - 6/3