Dagplanning van

  • Datum 18/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 60
  • Week 37
  • Adres Sportlaan 10 B
    3945 Ham
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
Nijs Ilina - 9.8 (1 ptn)
Winnaar
Vandeweyer Elise - 9.7 (2 ptn)
4/2 - 4/0
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lenders Robbe - 11.6 (3 ptn)
Staes Thor - 11.7 (2 ptn) 3/4 (5) - 4/2 - 4/3 (1)
10:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Ronken June - 11.6 (3 ptn)
Meyvisch Margot - 11.6 (3 ptn) 4/3 (3) - 4/3 (7)
10:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Driesen Nele - 13.6 (3 ptn)
Van Rompaey Marie - 13.7 (2 ptn) 6/3 - 6/0
11:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
T'Syen Vince - 9.4 (10 ptn)
Pauwels Miel - 9.6 (3 ptn) 2/0 opgave
11:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
Claes Tibe - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
D'Hondt Luka - 11.3 (15 ptn)
4/3 (5) - 4/0
11:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Ivanova Victoria - 11.3 (15 ptn)
Hermans Juliette - 11.3 (15 ptn) 4/0 - 4/2
11:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Beyens Stien - 13.3 (15 ptn)
Vogelweith Julie - 13.4 (10 ptn) 6/4 - 6/0
13:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Ivanov Nikolay - 9.1 (25 ptn)
Peeters Giles - 9.2 (20 ptn) 4/2 - 4/2
13:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Ringoet Jesse - 11.1 (25 ptn)
Berthels Thibeau - 11.1 (25 ptn) 4/2 - 4/3 (4)
13:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
Berings Alissa - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Ramaekers Lio - 13.1 (25 ptn)
6/3 - 6/3
14:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
Fret Raphael - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Vanschoenbeek Joppe - 13.1 (25 ptn)
6/7 (3) - 7/6 (4) - 6/1
14:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
Zimmerman Xander - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Stals Viktor - 13.8 (1 ptn)
6/2 - 6/1
14:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Vanbaelen Louise-Marie - 15 ptn 6/1 - 3/0 opgave
16:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
Kopriva Kiano - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Bogaerts Mattiz - 13.3 (15 ptn)
6/0 - 7/6 (8)
16:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Looijmans Frans - 70 ptn
Segers Kobe - 45 ptn 5/7 - 7/5 - 6/2
16:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Gebruers Jasper - 25 ptn 6/4 - 6/1
16:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Kunnen Dean - 10 ptn
Camps Rune - 10 ptn 6/7 (5) - 6/2 - 6/2
17:30 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Janssen Farah - 11.1 (25 ptn)
Van Snick Artemise - 11.1 (25 ptn) 4/0 - 4/1
17:30 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Geraerts Lien - 85 ptn
Winnaar
Kellens Fleur - 75 ptn
6/2 - 6/1