Dagplanning van

  • Datum 01/09/2021 - 05/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 192
  • Week 35
  • Adres Ternesselei 118
    2160 Wommelgem
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.8 - 11.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Pauwels Sebastian - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Igodt Vic - 11.1 (25 ptn)
3/4 (4) - 4/1 - 4/1
09:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.8 - 11.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Debussche Thomas - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Roland Max - 11.1 (25 ptn)
4/2 - 4/3 (4)
09:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Lobe Georges - 11.8 (1 ptn)
Winnaar
De Smedt Emiel - 11.3 (15 ptn)
3/4 - 3/3 opgave
09:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Oostvogels Jul - 11.1 (25 ptn)
Heyvaerts Simon - 11.1 (25 ptn) 4/2 - 4/1
09:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Van Werde Lola - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Ceulemans Noor - 11.2 (20 ptn)
4/1 - 4/1
09:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Hermans Juliette - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Gebruers Ella - 11.1 (25 ptn)
4/1 - 4/2
10:00 ENKEL JONGENS U09 1 (9.8 - 9.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Scherens Mathis - 9.2 (20 ptn)
Winnaar
Van Ham Mats - 9.1 (25 ptn)
0/4 - 4/2 - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U09 1 (9.8 - 9.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Van Brempt Nicolas - 9.2 (20 ptn)
Winnaar
Moreau Rowen - 9.1 (25 ptn)
4/2 - 4/0
10:00 ENKEL JONGENS U09 2 (9.8 - 9.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Sarrazijn Sem - 9.2 (20 ptn)
Aerts James - 9.2 (20 ptn) 4/3 (3) - 4/3 (4)
10:00 ENKEL JONGENS U09 2 (9.8 - 9.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Depecker Louwis - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Hermans Thomas - 9.3 (15 ptn)
4/2 - 4/2
10:00 ENKEL MEISJES U09 2 (9.8 - 9.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Daene Gaëlle - 9.8 (1 ptn)
Winnaar
Ongena Camille - 9.3 (15 ptn)
4/1 - 4/3 (1)
10:00 ENKEL MEISJES U09 2 (9.8 - 9.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Olaerts Mijs - 9.2 (20 ptn)
Cervetti Melissa - 9.5 (5 ptn) 4/2 - 4/2
10:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.8 - 11.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Dyck Margot - 11.1 (25 ptn)
Meynaerts Lise - 11.1 (25 ptn) 4/1 - 4/1
10:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.8 - 11.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Janssen Farah - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Baelen Jade - 11.1 (25 ptn)
4/1 - 2/4 - 4/1
12:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Oostvogels Jul - 11.1 (25 ptn)
De Smedt Emiel - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/0
12:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 110)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lecluyse Maxime - 13.1 (25 ptn)
Clijmans Florent - 13.2 (20 ptn) 6/4 - 6/4
12:00 ENKEL MEISJES U09 1 (9.8 - 9.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Thys Hanne - 9.5 (5 ptn)
Huysmans Kato - 9.6 (3 ptn) 4/2 - 4/1
12:00 ENKEL MEISJES U09 1 (9.8 - 9.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Garcia Inaya - 9.8 (1 ptn)
Aerts Naomi - 9.6 (3 ptn) 4/3 (3) - 4/3 (4)
12:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
Gebruers Ella - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Ceulemans Noor - 11.2 (20 ptn)
2/4 - 4/3 (6) - 4/2
12:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 110)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Swinnen Leila - 13.2 (20 ptn)
Streltsova Sofia - 13.3 (15 ptn) 6/2 - 6/2
13:30 ENKEL JONGENS U09 2 (9.8 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hermans Thomas - 9.3 (15 ptn)
Sarrazijn Sem - 9.2 (20 ptn) 4/3 (5) - 4/2
13:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.8 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Rutsaert Stan - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Roost Killian - 13.1 (25 ptn)
6/3 - 6/3
13:30 ENKEL MEISJES U09 2 (9.8 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
Ongena Camille - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Olaerts Mijs - 9.2 (20 ptn)
4/2 - 4/0
13:30 ENKEL MEISJES U13 1 (13.8 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Ramaekers Lio - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Ham Sari - 13.1 (25 ptn)
6/0 - 6/0
13:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 110)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Peeters Sam - 25 ptn
Coppens Laura - 10 ptn 7/5 - 7/6 (1)
15:00 ENKEL JONGENS U09 1 (9.8 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Moreau Rowen - 9.1 (25 ptn)
Van Ham Mats - 9.1 (25 ptn) 4/2 - 4/2
15:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.8 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
Roland Max - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Igodt Vic - 11.1 (25 ptn)
4/2 - 4/1
15:00 ENKEL JONGENS U15 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Looijmans Frans - 70 ptn
Hollanders Jemery - 30 ptn 4/6 - 6/1 - 6/3
15:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 110)
Finale
Hoofdtabel
Fransen Luca - 30 ptn
Winnaar
Bosmans Thalle - 25 ptn
6/4 - 6/2
15:00 ENKEL MEISJES U09 1 (9.8 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Thys Hanne - 9.5 (5 ptn)
Garcia Inaya - 9.8 (1 ptn) 4/2 - 3/4 (3) - 4/3 (6)
15:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.8 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
Van Baelen Jade - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Dyck Margot - 11.1 (25 ptn)
1/4 - 4/3 (3) - 4/0
15:00 ENKEL MEISJES U15 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van San Sonia - 75 ptn
Serruys Estelle - 15 ptn 6/0 - 6/2