Dagplanning van

  • Datum 28/08/2021 - 12/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 151
  • Week 36
  • Adres Diepvenneke 43
    2350 Vosselaar
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL DAMES 2 (3 - 15)
Finale
Hoofdtabel
Van Weereld Evelien - 5 ptn
Winnaar
Dierckx Nele - 15 ptn
6/3 - 6/1
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Goossens Lies - 10 ptn
Verelst Jodie - 3 ptn
7/6 (3) - 3/6 - 10/3
13:00 ENKEL HEREN 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Guns Willem - 35 ptn
Winnaar
Jacobs Dries - 85 ptn
6/0 - 6/1
14:00 ENKEL J/M U13 1 (13.8 - 13.1)
Pouleronde 1
Cuypers Robbe - 13.8 (1 ptn) Verschueren Tuur - 13.5 (5 ptn)
14:00 ENKEL J/M U13 1 (13.8 - 13.1)
Pouleronde 1
Bellens Jenne - 13.7 (2 ptn) Torremans Ward - 13.8 (1 ptn)
15:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Somers Anke - 10 ptn
Van Offenwert Greet - 10 ptn
6/1 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 200 punten)
Finale
Hoofdtabel
Wouters Katrijn - 25 ptn
Wouters Hannes - 35 ptn
Winnaar
Havermans Steffi - 60 ptn
Dierckx Thijs - 40 ptn
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 200 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Beyens Didier - 25 ptn
Vervoort Xander - 45 ptn
Cuypers Steven - 30 ptn
Sneyers Hans - 25 ptn
6/1 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cuypers Bob - 10 ptn
Van Gompel Pieter - 3 ptn
Liekens Jellen - 10 ptn
Seuntjens Jeroen - 3 ptn
6/3 - 0/6 - 13/11
16:30 ENKEL HEREN 35 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Horsten Marc - 20 ptn
Woestenborghs Filip - 10 ptn 6/2 - 6/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Ostaede Kim - 10 ptn
Sneyers Hans - 25 ptn
Dielis Lissa - 25 ptn
Van Den Broeck Kris - 10 ptn
6/2 - 6/4
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Mat Vera - 3 ptn
Van Der Putten Onno - 10 ptn
Jacobs Ilaria - 5 ptn
Cuypers Bob - 10 ptn
19:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lenaerts Stephanie - 3 ptn
Roes Menno - 5 ptn
Verelst Jodie - 3 ptn
Rijs Kristiaan - 3 ptn
19:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cornelissen Rob - 5 ptn
Cuypers Steven - 30 ptn
Van Tillo Yarne - 10 ptn
Weyns Bob - 20 ptn
21:00 ENKEL HEREN 2 (3 - 15)
Finale
Hoofdtabel
Van Tillo Yarne - 5 ptn Defossez Yannick - 3 ptn