Dagplanning van

  • Datum 13/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 149
  • Week 37
  • Adres Kattenbroek 33
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Moonen Thomas - P300
Van Der Veken Yoni - P300
7/6 - 6/7 - 10/7
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Rosiers Yves - P200
Van Camp Nico - P300
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bruyninckx Stef - P300
Glenisson Jacques - P200
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Leysen Jef - P100
Roef Dylan - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nicasi Jonas - P100
Verhulst Robin - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nauwelaers Laurenz - P100
Steukers Griffin - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanderhaegen Sven - P100
Vandersteen Stijn - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Schauwers Arne - P300
Van Acker Jochen - P200
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Boeckxstaens Lennert - P300
Vercammen Yannick - P300
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Loix Gert-Jan - P300
Vanvaerenbergh Tim - P300
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Daniels Jan - P100
De Kimpe Robin - P100
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Breedam Joeri - P100
Verswijvel Benito - P100
Winnaar
Clerckx Bart - P100
Gils Steven - P100
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Maret Ian - P100
Van Hemelrijk Jordi - P100
Winnaar
Dictus Sam - P100
Goossens Hans - P100
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
Goldberg John - P200
Van Brusselen Sam - P300
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Heylen Stijn - P300
Vanpeene Kristof - P300
3/6 - 6/1 - 10/7
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dictus Sam - P100
Goossens Hans - P100
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Seiffermann Tom - P100
Verhaegen Filip - P100
6/2 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Clerckx Bart - P100
Gils Steven - P100
El Makrini Abdelkarim - P100
El Makrini Foad - P100
6/0 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Thomas Anton - P300
Thomas Arne - P300
7/6 - 7/6
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cuypers Filip - P100
Peeters Jonas - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Cock Roel - P300
Wyseure Jeroen - P300
6/1 - 6/0
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Roelants David - P100
Verhaegen Koen - P100
7/5 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Broes Jordi - P200
Parms Tristan - P200
Demeûs Olivier - P200
Janssens Bavo - P200
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Michiels Tijs - P100
Wouters Kevin - P100
6/0 - 7/6 (4)
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Dierickx Nick - P200
Dierickx Robby - P200
7/6 - 7/6
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
De Vlam Matthias - P200
Vaes Guy - P100
Laruelle Steven - P200
Van Der Voort Kristof - P200
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Smolders Nico - P200
Wierinckx Giovanni - P200
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Baten Tom - P300
Borstlap Lars - P500
De Cock Roel - P300
Van Damme Vincent - P500
7/6 - 6/7 - 10/7
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bruyninckx Jeremy - P500
Kenis Jesse - P500
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Mulder Sam - P500
Wyseure Jeroen - P300
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Luyten Jeff - P500
Van Duerm Herwig - P500
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Beus Steven - P200
De Mey Thomas - P200
Winnaar
Abts Birger - P100
Somers Nico - P200
6/3 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Baten Tom - P300
Borstlap Lars - P500
2/6 - 6/0 - 10/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hendrickx Sam - P500
Lambregts Axel - P300
6/1 - 6/0
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Moermans Stein - P200
Swinnen Stijn - P100
6/2 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Gorrebeeck Nick - P200
Nauwelaerts Jaimie - P200
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Broes Jordi - P200
Parms Tristan - P200
De Vlam Matthias - P200
Vaes Guy - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Abts Birger - P100
Somers Nico - P200
Winnaar
Bruin Jeroen - P200
Peeters Dave - P200
7/6 - 7/6
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Keppens Lendert - P500
Vanhauwe Jonas - P500
3/6 - 7/6 - 11/9
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Broes Jordi - P200
Parms Tristan - P200
Clerckx Bart - P100
Lathouwers Erkki - P200
6/1 - 6/0
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Abbeloos Hans - P200
Cornelissen Koen - P200
Winnaar
Bruin Jeroen - P200
Peeters Dave - P200
6/2 - 7/5
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Broes Jordi - P200
Parms Tristan - P200
Bruin Jeroen - P200
Peeters Dave - P200
7/6 - 6/4