Dagplanning van

  • Datum 13/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 37
  • Adres Vennekeslaan 11
    3665 As
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hendrikx Frank - P100
Van Vlierden Roel - P100
Winnaar
Jans Geert - P100
Jorissen Dirk - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Knoops Jochen - P100
Leekens Danny - P100
Winnaar
Tulleneers Ben - P100
Zorc Déan - P100
6/2 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Borremans Kevin - P100
Haenen Joerie - P100
6/3 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Aussems Jens - P100
Scheepers Jordy - P100
6/4 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bollen Evy - P50
Wienen Inge - P50
6/1 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Berger Elke - P50
Berghs Inge - P50
6/4 - 6/0
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Geraerts Koen - P100
Meuwis Arne - P200
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Grooten Philippe - P200
Olaerts Frank - P200
Winnaar
Leenders Joost - P200
Seurs Tom - P200
7/5 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Carrella Rebecca - P50
Zorc Déan - P100
6/0 - 6/0
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Timco Tine - P100
Luys Joris - P100
Spaas Sarah - P50
Candreva Delano - P100
6/1 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Noyez Wouter - P200
Raedschelders Jan - P100
6/1 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Thonissen Christoph - P100
Vaesen Ruben - P200
Winnaar
Stifkens Jan - P200
Vos Jan - P200
6/2 - 6/1
13:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Chantraine Anne-Catherine - P100
Timmers Kevin - P100
6/1 - 6/1
13:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Goedermans Cindy - P100
Camps Jos - P100
6/3 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geebelen Elke - P100
Sobota Davina - P50
6/1 - 6/2
15:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cremers Wendy - P50
Daenen Sabine - P100
6/3 - 6/3
16:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Polmans Shantha - P100
Timco Tine - P100
De Jaeger Liesbeth - P100
Van Vugt Marijke - P100
6/0 - 6/2
16:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Quanten Veerle - P100
Vandendries Sandra - P50
Winnaar
Kuypers Kelly - P100
Waeben Cindy - P100
6/1 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Fonteyn Bart - P300
Schaepkens Leon - P300
6/2 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Verslegers Jasper - P300
Wijshof Fabian - P300
6/3 - 7/5