Dagplanning van

  • Datum 21/08/2021 - 28/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 204
  • Week 34
  • Adres Tulpinstraat 12 A
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL J/M U09 1 (9.8 - 9.5)
Finale
Hoofdtabel
Feytons Sam - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Vandeweyer Elise - 9.7 (2 ptn)
4/0 - 4/0
10:00 DUBBEL HEREN 2 (35 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cornelissen Jonas - 15 ptn
Gielen Pieter - 75 ptn
Mercken Wout - 5 ptn
Oud Sam - 55 ptn
6/2 - 6/4
10:30 ENKEL DAMES 45 1 (20 - 60)
Pouleronde 5
Winnaar
Heremans Katja - 55 ptn
Bollengier Ann - 25 ptn 6/2 - 6/0
10:30 ENKEL HEREN 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Gielen Tibo - 10 ptn
Delee Kobe - 5 ptn 7/6 (7) - 6/2
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Asnong Kris - 5 ptn
Recko Katelijne - 5 ptn
Bosquet Mieke - 5 ptn
Henraat Lieve - 3 ptn
6/3 - 3/6 - 10/6
12:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Hendrickx Ilka - 5 ptn
Vandevijver Nathalie - 5 ptn
6/3 - 6/3
13:30 ENKEL DAMES 2 (15 - 30)
Pouleronde 3
Winnaar
Put Marie-Julie - 30 ptn
Valkeneers Lotte - 20 ptn 7/6 (6) - 4/6 - 6/3
13:30 ENKEL DAMES 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Boyen Annelies - 3 ptn
Winnaar
Dewith Celine - 3 ptn
6/0 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 45 1 (20 - 60)
Finale
Hoofdtabel
De Ceunynck Ludo - 55 ptn 6/1 - 2/6 - 6/2
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (35 punten - 90 punten)
Pouleronde 2
Spaas Hilde - 30 ptn
Grootaers Marc - 25 ptn
Winnaar
Bammens Kristel - 45 ptn
Meuwis Arne - 40 ptn
3/6 - 6/2 - 10/5
14:00 ENKEL HEREN 45 2 (3 - 15)
Finale
Hoofdtabel
Heirman Bart - 10 ptn
Winnaar
Janssens Yves - 3 ptn
4/6 - 6/2 - 7/6 (4)
15:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dekens Ine - 25 ptn
Van Stee Sofie - 10 ptn
Winnaar
Dewith Celine - 3 ptn
Put Marie-Julie - 30 ptn
6/1 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vanstraelen Sandra - 10 ptn
Rubens Serge - 5 ptn
Winnaar
Quintiens Claire - 5 ptn
Iven Gert - 5 ptn
5/7 - 6/4 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Buckinx Michiel - 5 ptn
Leduc Werner - 30 ptn
Mesotten Kris - 10 ptn
Vandeput Marc - 10 ptn
5/7 - 6/1 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Gielen Tibo - 10 ptn
Vandormael Thomas - 3 ptn
Peerlings Jurgen - 3 ptn
Walbers Anton - 5 ptn
6/0 - 6/1
15:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.8 - 13.4)
Finale
Hoofdtabel
Vos Nina - 13.4 (10 ptn) 6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Jacobs Veronique - 3 ptn
Van Hoorde Krista - 3 ptn
6/1 - 3/6 - 10/7
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Demey Gwendoline - 3 ptn
Claes Senne - 30 ptn
Valkeneers Lotte - 20 ptn
Delee Kobe - 5 ptn
6/2 - 7/5
16:30 DUBBEL HEREN 1 (80 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Beckers Philip - 75 ptn
Meuwis Arne - 40 ptn
Cornelissen Jonas - 15 ptn
Cornelissen Simon - 85 ptn
7/6 (4) - 2/6 - 10/7
21:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lemmens Nele - 5 ptn
Lambrichts Dries - 3 ptn
De Corte Loe - 3 ptn
Claes Stephan - 3 ptn