Dagplanning van

  • Datum 06/09/2021 - 02/10/2021
  • Aantal inschrijvingen 226
  • Week 39
  • Adres Kiekshamlei 2
    2820 Rijmenam
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 230 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Duvivier Stéphane - 45 ptn
Vergucht Andreas - 90 ptn
6/4 - 4/6 - 10/3
12:00 ENKEL HEREN 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Janssens Tobias - 3 ptn
Orlians Louis - 10 ptn 6/3 - 6/3
13:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Champagne Christophe - 15 ptn
Hendrickx Sam - 85 ptn
Winnaar
Corbeel Sam - 40 ptn
Vercammen Philippe - 85 ptn
6/1 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 45 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Groof Steve - 60 ptn
Willems Ivan - 55 ptn 0/0 opgave
14:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Audiens Laure - 40 ptn
Verstraeten Bart - 25 ptn
4/6 - 6/2 - 15/13
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Liekens Laura - 15 ptn
Janssens Tobias - 3 ptn
Verstraeten Maries - 10 ptn
Andries Sam - 10 ptn
2/6 - 6/1 - 10/4
14:00 ENKEL DAMES 2 (3 - 5)
Finale
Hoofdtabel
Brimbois Marie-Laure - 5 ptn
Winnaar
Loeys Greet - 3 ptn
6/0 - 6/0
14:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.8 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Pots Matthias - 13.5 (5 ptn)
Vandendooren Joost - 13.8 (1 ptn) 6/1 - 6/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Biesen Sandra - 3 ptn
Janssens Gert - 5 ptn
Bosmans Danielle - 3 ptn
Op De Beeck Yannick - 3 ptn
6/0 - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hendrickx Sam - 75 ptn
De Groof Steve - 60 ptn 7/5 - 6/3
16:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Damme Sofie - 25 ptn
Verhavert Ellen - 30 ptn
Audiens Laure - 40 ptn
Van Dijcke Katrien - 5 ptn
5/7 - 6/3 - 10/7
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Houdenaert Kjell - 10 ptn
Orlians Louis - 10 ptn
7/6 - 3/6 - 10/3
16:00 ENKEL HEREN 3 (3 - 5)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cheyns Wolff - 3 ptn
De Wolf Wout - 3 ptn 6/1 - 6/2
16:00 ENKEL J/M U11 1 (11.8 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Claes Lander - 11.6 (3 ptn)
Geens Kobe - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/1