Dagplanning van

  • Datum 23/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 81
  • Week 34
  • Adres Vrouwvlietstraat 65
    2800 Mechelen
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Dom Jasmine - P50
Wouters Sanne - P50
6/3 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Brusselmans Clarisse - P50
Van Hout Stinne - P50
7/5 - 7/5
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Heyndrickx Ellen - P200
Vangheel Dimitri - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Campfort Lise - P200
Lebrun Mathias - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Daelemans Celisia - P100
Van Dijcke Katrien - P50
4/6 - 6/3 - 10/6
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Ozcelikel Selin - P50
Tossyn Margo - P50
5/7 - 6/3 - 10/3
11:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Verstraeten Nathalie - P200
Cool Yves - P200
1/6 - 6/2 - 10/6
11:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bogaerts Lise - P200
Merckx Koen - P100
4/6 - 6/3 - 10/5
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Coninck Julie - P50
Lampaert Lisa - P50
7/6 (5) - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Becquet Karolien - P200
Apers Nick - P100
6/1 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Keyzer Christophe - P100
Pauwels Thibaut - P100
6/1 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Mollemans Glenn - P500
Vandamme Cedric - P300
6/2 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Andries Leslie - P500
Kelders Nick - P500
6/2 - 7/5
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Netten Bodhi - P100
Verbeke Ben - P100
Lybaert Barry - P100
Roggemans Nils - P100
6/4 - 2/6 - 10/8
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hendrickx Sam - P500
Schuurmans Mark - P300
6/2 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Netten Bodhi - P100
Verbeke Ben - P100
Winnaar
Apers Nick - P100
Temmerman Thom - P100
7/6 (5) - 7/5
15:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Maris Niels - P200
Van Den Broeck Michael - P300
6/3 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Mc Allister Oliver - P300
Tossyn Johan - P300
7/6 (5) - 7/6 (5)
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 de Grave Stanislas - P300
Roels Emmanuel - P200
2/6 - 6/1 - 10/8
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Frans Bert - P300
Oeyen Niels - P300
7/5 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Heylen Stijn - P300
Lambregts Axel - P300
7/6 (5) - 6/3