Dagplanning van

  • Datum 16/08/2021 - 22/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 124
  • Week 33
  • Adres Oude-Bruglaan 53
    9160 Lokeren
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Herwege Ward - P200
Van Driessche Jochen - P100
Winnaar
Tabet Mohamed - P200
Vermeir Kurt - P100
7/6 - 7/6
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Schelfaut Dan - P200
Van Mol Tom - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Callewaert Karine - P100
van Ertvelde Elsie - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Claessens Stefan - P200
Meert Sam - P200
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Uzeel Bart - P200
Verstraete Sven - P200
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Janssens Bavo - P200
Janssens Haike - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Heirwegh Jan - P100
Steeman Tom - P200
Vanhee Dieter - P200
Verplanken Marco - P200
7/6 - 7/6
11:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 D'haese Alison - P50
Van Landeghem Paulien - P100
4/6 - 7/5 - 10/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Doise Ivan - P200
Verstraete Frederik - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Claeys David - P200
Mestdagh John - P200
Tabet Mohamed - P200
Vermeir Kurt - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Heirwegh Jan - P100
Steeman Tom - P200
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Baele Matthias - P200
Thierens Jelle - P200
7/6 - 7/6
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Baere Eva - P100
Van Der Vieren Inez - P100
6/1 - 6/7 - 14/12
12:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Goossens Werner - P500
Stalpaert Bart - P500
6/2 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Claeys David - P200
Mestdagh John - P200
7/6 - 7/6
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Mbuyu Cedric - P200
Vandriessche Wim - P100
7/6 - 7/6
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bogaerts Ewoud - P500
De Boeck Zjef - P500
7/6 - 3/6 - 10/7
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Keppens Lendert - P500
Westerlinck Samuel - P500
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Picker Joris - P200
Van Veirdeghem Kenny - P200
6/2 - 6/3
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Herwege Charlotte - P50
Herwege Paul - P100
6/1 - 6/1
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Claus Dagny - P50
Verbelen Philip - P100
Winnaar
Amar Hanane - P100
Peelman Jurgen - P100
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vandeloo Emiel - P500
Van Deun Patrick - P500
4/6 - 6/4 - 12/10
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Amar Hanane - P100
Peelman Jurgen - P100
6/3 - 3/6 - 10/6
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Rasschaert Stephanie - P50
Geers Matthias - P100
6/3 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Baele Matthias - P200
Baele Thomas - P300
7/6 - 6/7 - 10/7
15:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Janssens Johan - P200
Verstichelen Davy - P300
7/6 - 7/6
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Adriaenssen Lieselot - P50
Maenhaut Eva - P50
6/2 - 6/1
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Buerms Anja - P50
Mechant Hilde - P50
7/6 - 6/7 - 10/7
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Deschacht Olivier - P300
De Valckeneer Jorn - P200
6/3 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Corte Koen - P300
Mbuyu Cedric - P200
6/4 - 6/3
17:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Van Eetvelde Miranda - P50
Van Laere Isabelle - P50
6/3 - 6/2
17:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bontinck Anja - P50
Claus Dagny - P50
7/6 - 7/6
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Baete Mieke - P100
Eeckhout Wesley - P100
7/6 (4) - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Loose Mathias - P300
D'Hondt Pieter - P300
6/3 - 6/3
18:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 D'haese Alison - P50
Van Dorp Sarah - P50
4/6 - 7/6 - 10/3
18:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Cappaert Natalie - P50
Heirman Annelies - P50
6/3 - 6/2
19:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Van De Putte Ilse - P50
Vereecken Emily - P50
6/7 - 6/4 - 10/5