Dagplanning van

  • Datum 02/08/2021 - 08/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 82
  • Week 31
  • Adres Naalstraat 43 C
    2570 Duffel
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Andries Brecht - P100
Ghekiere Jitse - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Coster Kurt - P200
Segers Sven - P200
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Beirinckx Jens - P200
Broeckaert Thomas - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Netten Bodhi - P100
Verbeke Ben - P100
Cuypers Filip - P100
Van de Velde Roan - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Groof Maarten - P100
Hendrickx Danny - P100
6/2 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Meester Thomas - P100
Dockier Junior - P100
6/0 - 6/0
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nauwelaerts Nathan - P100
Van Hoeck Jelle - P100
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vandeloo Emiel - P500
Van Deun Patrick - P500
7/6 (5) - 7/6 (5)
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Oeyen Stijn - P300
Veyt Tijs - P300
6/2 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Frans Bert - P300
Oeyen Niels - P300
Scherens Kristof - P300
Stafleu Joris - P200
7/6 (7) - 6/7 (7) - 10/7
16:50 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Deschuttere Timothy - P500
Lathouwers Jack - P300
5/7 - 6/3 - 10/6
16:50 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vanhauwe Jonas - P500
Vanhauwe Peter - P500
6/7 (5) - 6/3 - 10/4
16:50 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Frans Bert - P300
Oeyen Niels - P300
6/3 - 6/2
16:50 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Boeckxstaens Lennert - P300
Naudts Ken - P200
6/3 - 6/2