Dagplanning van

  • Datum 30/08/2021 - 05/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 92
  • Week 35
  • Adres Geralaan 51
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Buyse Kurt - P200
Somers Luc - P200
De Prest Thibault - P200
Lehouck Chris - P200
6/1 - 6/2
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Demuelenaere Pieter - P200
Inghelbrecht Kris - P200
6/2 - 6/2
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Binnard Marc - P200
Van Wonterghem Steve - P200
6/3 - 6/4
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Matthys Mike - P200
Van Damme Nico - P200
6/4 - 7/5
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Ramakers Bart - P200
Vanhonsebrouck Birger - P100
6/3 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Heyvaert Wim - P200
Van Parys Donald - P200
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Annys Nicolas - P100
De Cock Bjorn - P200
6/4 - 6/3
12:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vandeputte Nancy - P200
Vanhaecke Axelle - P200
6/3 - 6/3
12:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Decker Babette - P200
Verstraete Marie - P200
Winnaar
Denolf Mieke - P200
Gilis Tine - P200
6/4 - 5/7 - 10/8
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Kellner Stefanie - P50
Ruckebusch Sofie - P50
6/1 - 6/2
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Debussche Drieke - P50
Makelberge Lisa - P50
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Ponjaert Kenneth - P500
Roelandts Kevin - P500
7/5 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hoet Gilles - P500
Pynckel Frank - P500
Winnaar
Heyse Erwin - P500
Heyse Mathias - P500
7/6 (4) - 5/7 - 10/7
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Desmidt Tess - P50
Langbeen Liesje - P50
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Cuyper Camille - P50
Vandermoere Ellen - P50
7/6 (5) - 7/5
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Castermans Simon - P300
Neyrinck Filip - P500
6/4 - 7/5
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Muinck Bodhi - P500
Duhou Milan - P300
Winnaar
Heyse Erwin - P500
Heyse Mathias - P500
7/5 - 7/5
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
De Groote Robbe - P300
Gilis Wim - P500
Lamaire Bert - P500
Onraedt Tom - P500
7/5 - 7/5
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Daems Benoit - P500
Vanslembrouck Alex - P500
7/5 - 7/6 (6)