Dagplanning van

  • Datum 13/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 64 / 64
  • Week 37
  • Adres Hof-ter-Burstbaan 13
    9280 Lebbeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Diseur Kenneth - P100
Goosse Julien - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Schepper Daan - P100
Van Caelenberg Bram - P100
Winnaar
Bouchez Quentin - P100
Wiels Tibo - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Block Matthias - P100
Hoho Philippe - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bruers Bertran - P100
Muyshondt Rik - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Coen Glenn - P100
Kaesemans Gert - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Goossens Jurgen - P100
Perdaens Piet - P100
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Duerinck Nikola - P100
Vervrangen Gertjan - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Rauw Elias - P100
Eeckhout Kjell - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Moortel Remco - P100
Vermet Yorick - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Bouchez Quentin - P100
Wiels Tibo - P100
De Block Jordy - P100
Van Malderen Brian - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Rese Dimi - P100
Vermeulen Brent - P100
6/0 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Ridder Koen - P100
De Vos Steven - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Depuydt Orphée - P50
Moonen Elke - P50
6/2 - 6/1
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Groof Nina - P50
Van Geit Sarah - P50
6/2 - 6/1
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Carlier An - P50
Decoopman Mieke - P50
6/3 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Abbeloos Joke - P50
Verhavert Veronique - P50
6/4 - 6/3
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Hofmans Sandy - P50
Van Damme Wendy - P50
6/4 - 6/3
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Moreels Caroline - P50
Naudts Katja - P50
6/4 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Goossens Keela - P50
von Arnim Zoë - P50
7/5 - 7/6 (3)
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Veirman Karolien - P50
Duquet Katrijn - P50
7/5 - 6/4
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Giot Aurelie - P50
Lannoy Florance - P50
6/2 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Smedt Evy - P50
Gies Kathleen - P50
6/4 - 6/3
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Mertens Cindy - P50
Puttaert Jorach - P50
6/4 - 6/3
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Lips Veerle - P50
Vancayseele Isebel - P50
7/5 - 7/6