Dagplanning van

  • Datum 16/08/2021 - 22/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 150
  • Week 33
  • Adres Belsebaan 26
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Janssen Tom - P100
Van Hoof Rob - P100
Degeling Davy - P100
Degeling Lenno - P100
6/0 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Corvilain Arnaud - P100
Fiten Niels - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hens Ruben - P100
Verbeke Alexander - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Melis Stef - P100
Van Baelen Robbe - P100
Winnaar
Mertens Robbe - P100
Vets Tom - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Moesen Herwig - P100
Willems Jo - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Grauls Wim - P100
Lemmens Karsten - P100
De Koninck Nicolas - P100
Vanhentenrijk Koen - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geysen Gert - P100
Van hoof Joren - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Mijnendonckx Siel - P50
Stoffelen Floor - P50
6/1 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Cools Mieke - P50
Hannes Lotte - P50
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanbroekhoven Florian - P100
Vennekens Pieter - P100
Winnaar
Grauls Wim - P100
Lemmens Karsten - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Habibzai Sayed - P100
Kindt Benoit - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Mertens Robbe - P100
Vets Tom - P100
Van Kerckhoven Andreas - P100
Verlinden Lode - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Janssen Tom - P100
Van Hoof Rob - P100
Roos Dries - P100
Van Rooy Jente - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Gielens Sofie - P50
Melis Ria - P50
6/1 - 6/4
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Verboven Ellen - P50
Verdonck Evi - P50
6/3 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Broeckaert Thomas - P100
Davids Lance - P100
Winnaar
Janssen Tom - P100
Van Hoof Rob - P100
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Grauls Wim - P100
Lemmens Karsten - P100
Winnaar
Mertens Robbe - P100
Vets Tom - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Berckmans Kirsten - P50
Whittingham Jill - P50
6/2 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Scheys Sigrid - P500
Sheikh Mark - P500
Verhaegen Katrijn - P200
De Kort David - P500
6/1 - 6/0
12:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Truyens Elien - P500
De Bie Sidney - P500
7/5 - 7/6 (4)
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Janssen Tom - P100
Van Hoof Rob - P100
Mertens Robbe - P100
Vets Tom - P100
6/0 - 1/0 opgave
13:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Baeten Sofie - P200
Jansen Els 1 - P100
6/4 - 7/6 (4)
13:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Caers Sofie - P200
Cools Evelien - P200
Adriaens Stefanie - P100
Faes Sarah - P200
6/2 - 6/1
13:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Scheys Sigrid - P500
Sheikh Mark - P500
Peeters Ina - P500
Van Den Broek Jasper - P500
6/2 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Gumienny Laurine - P200
Peeters Sarah - P200
Winnaar
Caers Sofie - P200
Cools Evelien - P200
4/6 - 7/6 (7) - 10/7
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Jansen Els 1 - P100
Peeters Peter - P200
Donckers Griet - P200
Veraghtert Stef - P200
6/4 - 6/4
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Verboven Saar - P100
Koppen Jens - P200
6/4 - 6/3
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vanbilsen Evi - P200
Van Gysel Eric - P200
6/2 - 6/2
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Donckers Anja - P100
Geerdens Steven - P200
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Swinnen Jens - P300
Van Den Broek Jasper - P500
7/6 - 6/7 - 10/7
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Caeyers Jasper - P500
Van Roosbroeck Lars - P500
7/6 - 7/6
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Jansen Els 1 - P100
Peeters Peter - P200
Vandendungen Anja - P200
Van dingenen Kim - P200
6/3 - 6/0
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Caers Sofie - P200
Van de Schoor Kurt - P200
6/3 - 7/6 (4)
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Godelaine Philippe - P500
Karremans Kurt - P500
Winnaar
Dausy Evert - P500
Peeters Marijn - P300
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Peuter Tom - P500
De Smet Thomas - P500
6/4 - 7/5
17:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Jansen Els 1 - P100
Peeters Peter - P200
Schrijvers Laura - P200
Stifkens Jan - P200
6/3 - 6/3
17:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dausy Evert - P500
Peeters Marijn - P300
6/1 - 6/4