Dagplanning van

  • Datum 11/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 160
  • Week 37
  • Adres Galgebergstraat 41
    3000 Leuven
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 ENKEL DAMES 60 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Stroobants Katy - 55 ptn 6/0 - 6/2
11:00 ENKEL DAMES 25 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Locht Anke - 90 ptn
Debecker Winnie - 80 ptn 6/2 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 50 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Fastre Benjamin - 90 ptn
White Steven - 70 ptn 6/1 - 7/6 (3)
11:00 ENKEL HEREN 60 1 (3 - 115)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bourguet Eric - 85 ptn
De Maeseneer Dirk - 65 ptn 6/2 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 70 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Willemse Jan - 70 ptn 6/4 - 6/1
12:30 DUBBEL GEMENGD 35 1 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Janssen Annick - 100 ptn
De Beckker Roel - 90 ptn
Rosiers Katrien - 30 ptn
Verrycken Thomas - 55 ptn
6/1 - 6/2
12:30 ENKEL DAMES 45 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Browaeys Jasmine - 75 ptn
Winnaar
Weynants Ilse - 75 ptn
7/6 (4) - 3/6 - 7/6 (9)
12:30 ENKEL HEREN 55 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Boulanger Olivier - 95 ptn nr. 354
Winnaar
Verdussen Michel - 85 ptn
6/2 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 65 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Namen Michel - 80 ptn
Coene Leo - 65 ptn 6/3 - 6/2
14:00 DUBBEL GEMENGD 55 1 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Decoux Ann - 5 ptn
De Maeseneer Dirk - 65 ptn
Lambrechts Liliane - 20 ptn
Forceville Raymond - 20 ptn
3/6 - 6/2 - 10/1
14:00 ENKEL HEREN 35 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dewulf Nicolas - 105 ptn nr. 142
Collin Benjamin - 90 ptn 6/1 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 40 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
D'Annibale Orsi Grégory - 100 ptn nr. 269
Winnaar
Verlinde Tommy - 90 ptn
6/1 - 6/0
15:30 DUBBEL HEREN 65 1 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Helas Denis - 55 ptn
Van Namen Michel - 80 ptn
Winnaar
Ceurvelt Luk - 50 ptn
Jottier Patrick - 55 ptn
6/2 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 60 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bourguet Eric - 85 ptn
Daniels Dany - 65 ptn 6/3 - 6/2