Dagplanning van

  • Datum 23/08/2021 - 11/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 216
  • Week 36
  • Adres Kattenhagenstraat 5A
    2460 Kasterlee
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Campforts Michiel - 30 ptn
Van Nieuwenborgh Jimmy - 10 ptn
Winnaar
Bruyninckx Jeroen - 45 ptn
Van Gorp Nick - 30 ptn
6/2 - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Faes Elien - 15 ptn
Bral Anton - 3 ptn
Vervoort Leen - 10 ptn
Moorthamers Kristof - 15 ptn
6/3 - 4/6 - 10/5
13:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Janssens Kim - 3 ptn
Paulussen Melissa - 3 ptn
6/0 - 6/0
14:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Meulemans Serge - 3 ptn
Michiels Paul - 3 ptn
Michiels Gert - 3 ptn
Van Camfort Stef - 3 ptn
6/4 - 3/6 - 10/7
14:30 DUBBEL HEREN 55 1 (6 punten - 13 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Boonen Herman - 3 ptn
Menten Raf - 3 ptn
Haelen Rudi - 3 ptn
Van De Perre Andre - 3 ptn
6/0 - 6/0
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van De Perre Peter - 10 ptn
Van Hemelen Cris - 5 ptn
Winnaar
Bral Anton - 3 ptn
Stas Jonas - 3 ptn
2/6 - 6/2 - 10/7
15:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bauweraerts Ilse - 3 ptn
Gaukema Julie - 10 ptn
Winnaar
Desmet Vanessa - 3 ptn
Mertens Odette - 10 ptn
6/3 - 6/3
15:30 ENKEL DAMES 3 (3 - 3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Broeckx Erna - 3 ptn
De Boeck Evie - 3 ptn 6/2 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Der Veken Hanna - 15 ptn
Van Der Veken Laura - 45 ptn
6/2 - 6/1
16:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.8 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Paulussen Wies - 13.1 (25 ptn)
Michiels Daan - 13.2 (20 ptn) 7/6 - 4/1 opgave
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Horsten Tom - 25 ptn
Mostmans Tom - 10 ptn
6/2 - 2/6 - 10/3
17:00 ENKEL J/M U13 1 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Michiels Willem - 13.4 (10 ptn)
Urkens Wout - 13.5 (5 ptn) 6/0 - 6/3
18:45 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 75 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Venter Maud - 45 ptn
Campforts Frederick - 10 ptn
Winnaar
Mertens Odette - 10 ptn
Campforts Mathias - 55 ptn
6/1 - 6/3
19:15 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Valckx Liesbeth - 3 ptn
Meulemans Serge - 3 ptn
6/4 - 4/6 - 10/7
19:15 ENKEL HEREN 2 (3 - 20)
Finale
Hoofdtabel
Ulenaers Joeri - 15 ptn 6/4 - 6/1
19:30 ENKEL HEREN 3 (3 - 3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Coveliers Niels - 3 ptn
Deckx Maarten - 3 ptn 6/3 - 7/5
20:15 ENKEL DAMES 1 (3 - 65)
Finale
Hoofdtabel
Peinen Uli - 40 ptn 6/2 - 7/5
20:30 ENKEL HEREN 1 (3 - 90)
Finale
Hoofdtabel
Frederickx Ben - 10 ptn
Winnaar
Bral Anton - 3 ptn
6/0 - 6/0