Dagplanning van

  • Datum 26/02/2022 - 06/03/2022
  • Aantal inschrijvingen 152 / 160
  • Week 9
  • Adres Koldamstraat 9 A
    1560 Hoeilaart
  • Gewest Vlaams-Brabant
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bacquaert Geraldine - 3 ptn
Bergiers Katelijn - 5 ptn
6/1 - 6/2
10:00 DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Assche Linka - 15 ptn
Simons Guillaume - 105 ptn
3/6 - 6/3 - 10/7
10:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Barbier Florian - 25 ptn
Maurin Thomas - 35 ptn
Stroobants Alex - 25 ptn
Stroobants Nicolas - 35 ptn
6/4 - 2/6 - 10/8
11:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Grenier Lyn - 5 ptn
Hasevoets Didier - 15 ptn
7/6 (5) - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ulens Eva - 5 ptn
Barbier Didier - 3 ptn
6/7 - 6/3 - 10/5
11:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Deveuster Geert - 10 ptn
Kenens Joeri - 5 ptn
Winnaar
Vertenten Ivan - 5 ptn
Vertenten Wout - 3 ptn
6/2 - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Taymans Britt - 50 ptn
Taymans Myriam - 25 ptn
Winnaar
Ceuppens Emma - 60 ptn
Vanonckelen Chloe - 25 ptn
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Winter Silke - 5 ptn
Gelade Ine - 3 ptn
6/3 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Olbrecht Fran - 15 ptn
Stroobants Nicolas - 35 ptn
Taymans Gaelle - 45 ptn
Renard Ruben - 15 ptn
6/4 - 6/4
14:30 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Swaelens Sandra - 15 ptn
Taymans Myriam - 25 ptn
Winnaar
Jennes Ann - 45 ptn
Jungen Tessa - 10 ptn
4/6 - 6/1 - 10/8
14:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Barsukoff Poniatowsky Renee - 10 ptn
Eikelenboom Marco - 3 ptn
Winnaar
Bosmans Gwendy - 5 ptn
Soret Ralf - 5 ptn
6/3 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Cock Diederik - 40 ptn
Hertogs Jeroen - 45 ptn
Winnaar
Bekir Adri - 55 ptn
Leoni Nico - 30 ptn
3/6 - 7/5 - 10/7
16:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bruynooghe Lien - 25 ptn
Hermans Lieve - 5 ptn
Winnaar
Decock Sandra - 15 ptn
Swaelens Sandra - 15 ptn
6/3 - 6/0
16:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Kock Ewout - 60 ptn
Renard Ruben - 15 ptn
Bekir Adri - 55 ptn
Leoni Nico - 30 ptn
6/3 - 3/6 - 10/8
16:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Boels Dany - 15 ptn
Smets Enzo - 15 ptn
Winnaar
Hasevoets Didier - 15 ptn
Rosseel Erik - 15 ptn
6/3 - 6/1
17:30 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Kock Dieter - 60 ptn
De Kock Ewout - 60 ptn
Winnaar
Beysen Jeroen - 5 ptn
Vandersaenen Koen - 100 ptn
6/3 - 3/6 - 13/11
17:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De groof Douwe - 3 ptn
Henin Michel - 3 ptn
6/1 - 6/4
19:00 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Maurin Thomas - 35 ptn
Simons Guillaume - 105 ptn
Winnaar
Boydens Rutger - 25 ptn
Vandersaenen Koen - 100 ptn
6/2 - 4/6 - 13/11