Dagplanning van

  • Datum 17/05/2021 - 23/05/2021
  • Aantal inschrijvingen 175
  • Week 20
  • Adres Belsebaan 26
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Baten Steven - P100
Van Elsen Hanne - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Kelgtermans Siem - P100
Quisquater Bernard - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Cornelissen Timmy - P100
Fiten Wouter - P100
Winnaar
Essers Gert - P100
Vanhees Kris - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Swinnen Bert - P100
Verstraelen Tom - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Bogaerts Vincent - P100
Smets Rune - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Cuypers Yannick - P100
Smeyers Thomas - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Delespaul Marijn - P100
Ooms Tom - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
De Scheemaecker Robin - P100
Melis Stef - P100
6/4 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Dierckx Marco - P500
Peeters Jelle - P500
2/6 - 7/5 - 10/8
09:45 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Peeters Sven - P200
Swinnen Jens - P300
Brion Wim - P300
Verrydt Siebe - P500
6/4 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 2 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Govaerts Martine - P200
Van Gompel Tilly - P100
Winnaar
Luyten Bonny - P100
Lyen Anne - P200
2/6 - 6/1 - 13/11
10:00 PADEL DAMES 2 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Donckers Anja - P100
Jansen Els 1 - P100
Bergmans Karolien - P100
De Groote Julie - P200
6/2 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Essers Gert - P100
Vanhees Kris - P100
6/3 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Van Hoof Brecht - P100
Wouters Bram - P100
6/0 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Geeraerts Michiel - P100
Vervoort Joy - P100
6/3 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Lamberts - Van Assche Brecht - P100
Weckx Seppe - P100
7/5 - 6/1
10:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Peeters Sven - P200
Swinnen Jens - P300
Winnaar
Dausy Evert - P500
Peeters Marijn - P300
6/3 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Haesevoets Hans - P500
Verrydt Brent - P300
7/5 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 2 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Luyten Bonny - P100
Lyen Anne - P200
Winnaar
Caers Sofie - P200
Cools Evelien - P200
6/3 - 6/3
11:00 PADEL DAMES 2 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Adriaensen Tine - P200
Donckers Griet - P200
Winnaar
Donckers Anja - P100
Jansen Els 1 - P100
7/5 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Adriaensen Thomas - P100
Roos Dries - P100
6/0 - 6/0
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Van hoof Joren - P100
Van Hoof Siebe - P100
7/5 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 2 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
Donckers Anja - P100
Jansen Els 1 - P100
Winnaar
Caers Sofie - P200
Cools Evelien - P200
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
Caeyers Jasper - P500
Van Roosbroeck Lars - P500
Winnaar
Dausy Evert - P500
Peeters Marijn - P300
6/4 - 7/6
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Diels Arthur - P300
Diels Toon - P300
4/6 - 6/3 - 10/8
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Peeters Sven - P200
Swinnen Jens - P300
Cuyvers Steven - P300
Van Doninck Jo - P300
6/4 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
Habibzai Sayed - P100
Kindt Benoit - P100
6/2 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Breugelmans Toon - P200
Jonckers Werner - P200
6/2 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Hens Steven - P200
Peeters Gert - P200
Winnaar
Moors Cis - P300
Verrydt Brent - P300
7/5 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 1 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Caers Sofie - P200
Cools Evelien - P200
Donckers Griet - P200
Willems Esther - P500
6/3 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 1 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Deckers Ann - P500
Peeters Ina - P500
7/6 (5) - 6/2
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Driesen Jens - P200
Driessen Thomas - P200
Winnaar
Peeters Sven - P200
Swinnen Jens - P300
7/6 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Moors Cis - P300
Verrydt Brent - P300
6/3 - 7/6 (6)
15:00 PADEL DAMES 1 (P200 - P500)
Finale
Hoofdtabel
Caers Sofie - P200
Cools Evelien - P200
6/7 - 6/1 - 10/8
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Melis Stef - P100
Van Baelen Robbe - P100
6/1 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Mertens Robbe - P100
Vets Tom - P100
6/0 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Peeters Sven - P200
Swinnen Jens - P300
Peeters Marijn - P300
Vosters Wouter - P200
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Daems Senne - P200
Lodewyckx Kobe - P200
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Berghmans Wim - P200
Degeling Joeri - P200
7/6 - 7/6
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Dams Willem - P100
Geeraerts Michiel - P100
Winnaar
Essers Gert - P100
Ooms Tom - P100
7/6 - 7/6
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Driesen Jens - P200
Reumers Guan - P100
7/6 - 7/6
16:00 PADEL DAMES 4 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Staes Bauke - P50
Taels Jolien - P50
6/3 - 2/6 - 10/7
16:00 PADEL DAMES 4 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Cools Loes - P50
Gielens Julie - P50
6/1 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 1 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Pogacnik Marusa - P500
Haesevoets Hans - P500
6/2 - 7/5
16:00 PADEL GEMENGD 1 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Cools Evelien - P200
Van Roosbroeck Lars - P500
6/2 - 7/6
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Bogaerts Yves - P200
Peeters Peter - P200
6/0 - 6/0
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hens Steven - P200
Jansegers Tom - P200
Essers Gert - P100
Ooms Tom - P100
6/2 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Vandevelde Maarten - P200
Van Roosbroeck Hans - P200
6/2 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Minnen Sander - P200
Sprangers Matthias - P200
6/2 - 6/1
17:00 PADEL DAMES 4 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
Berckmans Kirsten - P50
Vandamme Inge - P50
6/3 - 7/6 (4)
17:00 PADEL GEMENGD 1 (P200 - P500)
Finale
Hoofdtabel
Van Baelen Mirte - P500
Peeters Marijn - P300
6/2 - 6/3
17:00 PADEL GEMENGD 2 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Verboven Saar - P100
Koppen Jens - P200
6/1 - 6/0
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hens Steven - P200
Jansegers Tom - P200
Moerkens Raf - P100
Oeijen Gunther - P200
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Van Rooy Jente - P100
Wils Lennert - P100
7/6 - 6/4
18:00 PADEL DAMES 3 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Broeckx Nathalie - P100
Van Lommel Anja - P100
6/4 - 6/4
18:00 PADEL DAMES 3 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Verboven Saar - P100
Willeborts Annemie - P100
7/5 - 6/0
18:00 PADEL GEMENGD 2 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
De Groote Julie - P200
Van Der Made Joost - P200
Winnaar
Caers Sofie - P200
Viaene Tom - P200
6/2 - 7/6
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
Hens Steven - P200
Jansegers Tom - P200
6/3 - 6/1
18:45 PADEL DAMES 3 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Geens Kristel - P100
Vandersmissen Amber - P50
Winnaar
Jansen Els 1 - P100
Luyten Bonny - P100
6/4 - 7/6
18:45 PADEL DAMES 3 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Van Dyck Dorien - P100
Van Roey Evelyn - P100
6/4 - 7/5
19:30 PADEL DAMES 3 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
Dierckx Valerie - P100
Wellens Elke - P100
Winnaar
Jansen Els 1 - P100
Luyten Bonny - P100
6/3 - 6/4