Dagplanning van

  • Datum 07/06/2021 - 13/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 144
  • Week 23
  • Adres Belsebaan 26
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Geypen Katleen - P50
Linten Sofie - P50
6/4 - 6/3
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Geukens Ellen - P50
Van Bogaert Caroline - P50
6/1 - 6/2
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Nuyts Karin - P50
Van Wijk Heidi - P50
6/4 - 6/4
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Gepts Annemie - P50
Goris Nathalie - P50
7/6 - 6/7 - 10/7
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bax Christiaan - P100
Jans Geert - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Berben Levi - P100
Sagovac Branco - P100
Van Baelen Robbe - P100
Van hoof Joren - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Essers Gert - P100
Swinnen Bert - P100
Vanbroekhoven Florian - P100
Van Dyck Wout - P100
6/3 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Moerkens Raf - P100
Van Braband Joost - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Verscuren Kristel - P50
Wellens Catherina - P50
4/6 - 6/3 - 10/5
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Berckmans Kirsten - P50
Vandamme Inge - P50
6/3 - 3/6 - 10/7
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Berghmans Wim - P200
Meynen Tim - P200
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Leysen Seppe - P200
Mombeek Wout - P200
Noels Roald - P200
Ooms Tom - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Eeckhout Jürgen - P200
Giordano William - P200
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Essers Gert - P100
Swinnen Bert - P100
6/2 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berben Levi - P100
Sagovac Branco - P100
6/1 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Hens Steven - P200
Oeijen Gunther - P200
6/3 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Dierckx Marco - P500
Govaerts Bart - P1000
Winnaar
Dausy Evert - P500
Kevelaerts Bram - P1000
6/1 - 4/6 - 10/5
11:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700
Winnaar
Dolfyn Philip - P500
Toussaint Yves - P1000
Claesen Jasper - P700
De Smedt Timothy - P700
6/4 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Leysen Seppe - P200
Mombeek Wout - P200
Driessen Thomas - P200
Meykens Thomas - P200
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Claes Dimitri - P200
Gelade Steven - P200
6/2 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Santermans Stijn - P100
Tuyls Michael - P100
6/2 - 7/6 (3)
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Donckers Anja - P100
Verboven Ellen - P50
6/3 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Dyck Dorien - P100
Van Roey Gillian - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Franssen Jan - P700
Grauls Mathias - P700
Winnaar
Dausy Evert - P500
Kevelaerts Bram - P1000
7/6 (3) - 6/4
12:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700
Winnaar
Dolfyn Philip - P500
Toussaint Yves - P1000
Evens Joris - P700
Hulshagen Jan - P700
6/4 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Leysen Seppe - P200
Mombeek Wout - P200
6/4 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Jansen Els 1 - P100
Luyten Bonny - P100
Van Baelen Silke - P50
Vanhoof Lynn - P100
6/1 - 6/0
13:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Folders Ann - P100
Somers Ellen - P100
6/4 - 4/6 - 10/3
13:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Dausy Evert - P500
Kevelaerts Bram - P1000
Winnaar
Dolfyn Philip - P500
Toussaint Yves - P1000
2/6 - 6/4 - 10/3
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Lenders Bart - P300
Peeters Roel - P300
Diels Toon - P300
Vosters Wouter - P200
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Binnemans Gilles - P300
Govaerts Maarten - P200
Winnaar
Moors Cis - P300
Verrydt Brent - P300
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Berghs Geert - P200
Purnal Wim - P300
Lens Leander - P300
Sannen Jeroen - P300
7/6 - 6/7 - 10/7
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Peeters Marijn - P300
Peeters Sven - P200
Winnaar
De Cock Roel - P300
Thomas Arne - P300
7/6 - 7/6
14:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jansen Els 1 - P100
Luyten Bonny - P100
6/3 - 5/7 - 10/8
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Gompel Tilly - P100
Lommelen Wannes - P100
1/0 opgave
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Luyten Bonny - P100
Luyten Gino - P100
Merckx Femke - P50
Van Kerckhoven Andreas - P100
6/2 - 6/2
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Peeters Lien - P100
Vandeweyer Patrick - P100
6/4 - 6/4
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Juvijns Ilse - P100
Verboven Han - P100
Geuens Sofie - P100
Haesendonckx Brend - P100
6/4 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Berghs Geert - P200
Purnal Wim - P300
Winnaar
De Cock Roel - P300
Thomas Arne - P300
6/4 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Lenders Bart - P300
Peeters Roel - P300
Winnaar
Moors Cis - P300
Verrydt Brent - P300
7/6 (6) - 6/3
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Groote Julie - P200
Van Der Made Joost - P200
6/4 - 6/3 opgave
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Donckers Anja - P100
Oeijen Gunther - P200
6/2 - 6/2
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Juvijns Ilse - P100
Verboven Han - P100
Van Baelen Sandra - P100
Fiten Alex - P100
6/4 - 6/3
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Luyten Bonny - P100
Luyten Gino - P100
Jansen Els 1 - P100
Van Geel Dieter - P100
4/6 - 6/1 - 11/9
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Boussu Kristien - P200
Henderickx Bram - P200
7/6 - 6/7 - 10/7
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Verboven Saar - P100
Koppen Jens - P200
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Cock Roel - P300
Thomas Arne - P300
Winnaar
Moors Cis - P300
Verrydt Brent - P300
6/2 - 7/6 (4)
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Adriaensen Tine - P200
Cardinaels Thomas - P200
6/3 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Donckers Griet - P200
Moerkens Raf - P100
6/4 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Luyten Bonny - P100
Luyten Gino - P100
Juvijns Ilse - P100
Verboven Han - P100
6/2 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Fransen Stijn - P500
Teuwen Wouter - P500
6/2 - 7/6
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Beke Tom - P500
Mees Joris - P300
7/6 - 7/6
17:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vazquez Peralta Sandra - P100
D'ignazio Marco - P200
2/6 - 6/2 - 10/5
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Braet Vincent - P500
Kintaert Lorenz - P500
Winnaar
Dausy Evert - P500
Peeters Jelle - P500
4/6 - 7/6 - 13/11
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Peeters Marijn - P300
Struyf Sebastiaan - P500
6/4 - 7/6
18:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dausy Evert - P500
Peeters Jelle - P500
6/2 - 6/2