Dagplanning van

  • Datum 19/07/2021 - 25/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 47
  • Week 29
  • Adres Floridastraat 42
    2830 Willebroek
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nguyen Kendrick - P100
Wyns Koen - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dendal Rik - P100
Verpoorten Tim - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Hermans Simon - P100
Lemmens Tom - P100
Andries Brecht - P100
De Bruyn Yannick - P100
7/5 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jacobs Gino - P100
Van Hoeck Jan - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Janssens Jarne - P300
Waem Mattias - P300
5/7 - 7/6 (3) - 10/8
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Beeckmans Wout - P300
De Tandt Bart - P200
6/3 - 3/6 - 10/8
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hendrickx Matthias - P100
Palmans Dylan - P100
6/2 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hermans Simon - P100
Lemmens Tom - P100
7/6 (10) - 7/5
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Boom Shenzi - P300
Vanpeene Kristof - P300
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Loockx Siemen - P100
Van de Pontseele Luïs - P100
6/3 - 6/4
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bauwens Inge - P50
Neels Els - P50
6/1 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Amandt Charlotte - P50
De Roeck Julie - P50
6/2 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Meyen Nathalie - P50
Moens Axelle - P50
6/2 - 6/1
13:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bracke Nathalie - P50
Sprengers Kathy - P50
7/6 - 7/6
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van der Heyden Wendy - P200
Moens Geert - P200
6/3 - 6/0
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Broodtaerts Elien - P200
Broodtaerts Kim - P200
6/3 - 7/5
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Den Haese Chloé - P50
Devlies Sarah - P50
6/2 - 7/5
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Geeurickx Riani - P50
Van Herp Veronique - P50
6/7 (5) - 7/6 (4) - 10/4
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Driesen Sarah - P50
Kelders Brenda - P50
1/6 - 6/2 - 14/12
16:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vynckier Lien - P200
Dierickx Robby - P200
7/6 (5) - 6/4