Dagplanning van

  • Datum 26/07/2021 - 01/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 30
  • Adres Langveldstraat 4
    3570 Alken
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Paps Goele - P50
Rochus Dorien - P50
6/3 - 6/3
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Depaz Katrien - P50
Smeesters Tamara - P50
7/6 (5) - 6/7 (6) - 10/7
09:30 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Spaas Sarah - P50
Tips Sander - P100
Swennen Greetje - P50
Oeyen Nick - P100
6/3 - 6/3
09:30 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ooms Ingrid - P100
Mondelaers Kevin - P100
6/4 - 6/4
10:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Gennez Liesbeth - P50
Ponet Sylvia - P50
6/2 - 6/1
10:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Deryckere Lara - P50
Tossyn Margo - P50
6/4 - 6/3
10:15 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kranzen Nele - P50
Jacobs Erik - P100
6/1 - 6/1
10:15 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Jans Jill - P100
Lemaire Andy - P100
Cleeren Bea - P50
Rachidi Chaouki - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Schrijvers Laura - P200
Stifkens Jan - P200
6/4 - 6/3
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Meeus Liesl - P200
Benoit Dries - P100
Winnaar
Hella Ine - P200
Postelmans Ruben - P200
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Franssens Tuur - P100
Ooms Stijn - P100
Appeltans Lorre - P100
Guijo Gomez Jordi - P100
6/0 - 6/0
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Swinnen Jonas - P100
Tsolakidis Leander - P100
7/6 (4) - 7/6 (7)
13:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Nelissen Kelly - P200
Nelissen Christophe - P200
6/3 - 6/2
13:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Otte Isabel - P200
Hendrikx Robin - P100
6/4 - 6/3
13:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Vrindt Werner - P100
Timmers Kevin - P100
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Smeets Guy - P200
Vanrykel Marijn - P300
6/2 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Hansoul Jasper - P300
Martens Vincent - P300
6/2 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Hasevoets Rob - P300
Lens Leander - P300
6/4 - 6/3