Dagplanning van

  • Datum 13/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 76 / 120
  • Week 37
  • Adres Linkhoutsestraat 51
    3545 Zelem
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Nelissen Christophe - P200
Soetaert Grisjo - P200
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Gelade Steven - P200
Lekens Robin - P200
Dirckx Mattice - P100
Kemnitz Siebe - P200
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 D'Exelle Rigo - P200
Pluymers Pieter - P200
Winnaar
Hens Steven - P200
Jansegers Tom - P200
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Polders Frederick - P200
Wendelen Sander - P200
6/4 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Jans Jill - P100
Verboven Maarten - P100
Donne Ann - P100
Hulshagen Jeroen - P100
6/0 - 6/0
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vrancken Vanessa - P50
Vanthienen Peter - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Biesmans Birthe - P100
Tureluren Sander - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Agten Shana - P100
Mertens Robbe - P100
Vaes Caroline - P100
Herrygers Gert - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Brion Wim - P300
Gielen Joren - P300
Boogmans Peter - P300
Donne Manu - P200
6/0 - 6/0
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Demulder Jan - P300
Theys Michel - P200
Claes Koen - P300
Cuypers Michael - P300
7/6 - 7/6
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Jacobs Werner - P300
Pans Jeroen - P200
Bastijns Xavier - P300
Rykx Jelle - P200
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Gielen Stef - P300
Verhaegen Arthur - P300
Winnaar
Sannen Jeroen - P300
Theunis Toon - P300
7/6 - 7/6